تصاویر واقعی گلکسی نوت 7 چند ساعت قبل از رونمایی به بیرون درز کرد

تصاویر واقعی گلکسی نوت 7

بالاخره روز موعود فرا رسید و سامسونگ قصد دارد تا ساعاتی دیگر از پرچم‌دار جدید خود، گلکسی نوت 7 رونمایی کند. دقایقی پیش شرکت حامل اسپرینت اطلاعات جدیدی از فبلت جدید سامسونگ را منتشر کرده است.

جعبه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید مربوط به نسخه کره‌ای گلکسی نوت 7 است که در اختیار شرکت حامل SK Telecom قرار گرفته است. این نسخه حاوی چیپست سری اگزینوس است و این در حالی است که مدل آمریکایی گلکسی نوت 7 درست همانند خانواده اس 7 از یک چیپست اسنپدراگون بهره خواهد برد. صفحه نمایش این محصول 5.665 اینچ است که به احتمال خیلی زیاد در زمان معرفی 5.7 اینچ در جلوی آن درج خواهد شد. با این حال هیچ صحبتی در خصوص صفحه نمایش «اج» یا همان خمیده‌ی این محصول نشده است (اگر چه ما فکر می‌کنیم که این چنین است). یکی از مهم‌ترین مشخصاتی از این هندست می‌توان تأیید کرد حافظه داخلی 64 گیگابایتی است که می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

تصاویر واقعی گلکسی نوت 7حدس و گمانه‌ها عنوان می‌کردند که گلکسی نوت 7 حاوی 6 گیگابایت رم خواهد بود که این حدس نیز عملی نخواهد شد تا سال‌های آینده شاهد حضور این ظرفیت رم باشیم. بنابراین گلکسی نوت 7 حاوی 4 گیگابایت رم خواهد بود. اما بحث بدنه ضد آب در حال حاضر شنیده می‌شود که با دریافت مجوز IP68 همراه شده است. این بدان معنا است که شما می‌توانید با این فبلت تا عمق سه فوتی آب و به مدت یک ساعت بدون هرگونه نفوذ آب به داخل دستگاه، اقدام به استفاده از آن کنید. بنابراین اگر یک شناگر ماهر هستید، داشتن یک تلفن همراه ضد آب با امکاناتی عالی می‌تواند موهبتی برای شما به حساب آید.

صبر کنید! اینجا اطلاعات بیشتر وجود دارد. در عکس‌های زیر سه مدل مختلف از گلکسی نوت 7 نمایان است که خبر از عرضه این محصول در سه رنگ مختلف خاکستری، طلایی و مشکی عرضه خواهد شد. از اطلاعات دیگری که می‌توانیم از طریق این تصاویر به دست آوریم باید به پورت USB نوع C، رنگ هماهنگ S Pen و جایگاه آن در کنار بلندگوی زیری اشاره کرد.