از حالا به بعد آمازون اتومبیل نیز خواهد فروخت

از حالا به بعد آمازون اتومبیل نیز خواهد فروخت

وب سایت آمازون هر روز به قابلیت فروش خودرو با یک کلیک نزدیک تر می شود و این همان اتفافی است که بسیاری از مشتری ها بی صبرانه منتظر آن هستند. کمپانی مشهور Fiat Chrysler امروز اعلام کرد که قرار است با آمازون برای فروش خودروهای تولیدی خود همراه با تخفیف همکاری کند. این اتفاق می تواند انقلابی در این حوزه به حساب بیاید زیرا مشتری های وفادار آمازون منتظر به حقیقت پیوستن این خبر هستند.

البته باید به این نکته اشاره کرد که این قابلیت تنها برای افرادی که در کشور ایتالیا زندگی می کنند در دسترس خواهد بود و انتظار می رود بعد از گذشت مدتی این قابلیت به دیگر کشورها نیز برسد.

در حال حاضر مدل های Panda، 500 و 500L برای فروش در آمازون قرار گرفته اند. در ادامه برای شما از روند خرید اتومبیل از آمازون خواهیم گفت.

زمانی که خریدار اتومبیل مورد نظر خود را انتخاب می کند برای نهایی کردن خرید خود از سوی آمازون با وی تماس گرفته می شود تا مراحل بعدی از قبیل محل دریافت اتومبیل و پرداخت طی شود. از زمان فشردن گزینه ی خرید توسط مشتری در وب سایت آمازون حدود 2 هفته زمان می برد تا اتومبیل تحویل داده شود که مدت زمان طولانی به نظر می رسد.

این روش برای افرادی که علاقه مند به خرید آنلاین هستند بسیار مناسب می باشد ولی باید به این موضوع دقت کرد که این نوع خرید در بسیاری از کشورها می تواند با مشکلات زیادی روبرو شود. بطور مثال زمانی که شما در وب سایت آمازون اقدام به خرید می کنید آمازون باید با یک واسطه هماهنگ کند تا اتومبیل را به دست مشتری برساند و این امر موجب می شود که گاهی شخص واسط برای نفع خود کمی قیمت ها را بالا و پایین کند.

آمازون امیدوار است تا بتواند روزی در تمامی کشورها بتواند بصورت آنلاین اتومبیل بفروشد و هدف بعدی کشور ایالات متحده ی آمریکا می باشد.

نظر شما درباره ی این قابلیت جدید آمازون چیست؟

1 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید