نسخه جدید Nvidia’s GeForce Experience با قابلیت اسکرین شات خواهد آمد

Nvidia's GeForce Experience

NVIDIA GeForce Experience نام یک اپلیکیشن فوق العاده کاربردی است که توسط کمپانی انویدیا عرضه شده است همانطور که از اسم این نرم افزار پیداست، امکان بهینه سازی و استفاده از تمام توان کارت گرافیک را برای کاربران مقدور ساخته و همچنین قادر است کارت گرافیک سیستم را بر اساس بهترین تنظیمات نیاز جهت اجرای بازیهای مختلف، تنظیم نماید.

این اپلیکیشن سودمند که روز به روز به سمت پیشرفت و بهتر شدن گام برمیدارد، در تازه ترین نسخه خود تحت عنوان NVIDIA GeForce Experience Beta گیمرها را بیش از پیش خشنود خواهد ساخت.

آخرین نسخه از این اپلیکیشن قادر خواهد بود به گیمر‌ها کمک کرده تا در حین بازی، از صفحه نمایش خود به تهیه عکس پرداخته و با ابزار‌های ویرایشگر بسیار خوب خود آنها را در وبسایت اشتراک ویدیویی Imgur، با حداکثر قدرت وضوح 4K به اشتراک قرار دهند.

Nvidia's GeForce Experience

انویدیا در گزارشی که مربوط به تهیه اسکرین شات توسط این اپلیکیشن منتشر کرده است عنوان کرده که این تنها ابتدای کار خواهد بود و در آینده ای نزدیک قصد دارد تا امکانات بیشتری را نیز در اختیار کاربرانش قرار دهد.
برای شروع شما می‌بایست یک اکانت در وبسایت Imgur بسازید. سپس با هنگام کردن اکانت ساخته شده در اپلیکیشن Nvidia’s GeForce Experience شما قادر خواهید بود تا با فشردن تنها چند دکمه، اقدام به گرفتن اسکرین شات در محیط بازی نمایید و آن را به راحتی هرچه تمام در بین گیمر‌هایی از سراسر دنیا به اشتراک بگذارید.

Nvidia's GeForce Experience

علاوه بر آن شما قادر خواهید بود تا با ابزار‌های ساده ای که در گالری Nvidia’s GeForce Experience Beta وجود دارند، اقدام به اعمال تغییراتی در شفافیت، کنتراست و … تصاویر خود کرده و به هرچه بهتر جلوه کردن آنها کمک کنید.
البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که تصاویر شما حجمی کمتر از 15 مگابایت باید داشته باشند تا Imgur اجازه اشتراک را به شما بدهد.
همچنین این اپلیکیشن توانایی انواع پوشش‌های زنده در هنگام پخش بازی بر روی شبکه‌های اجتماعی نظیر Youtube را نیز دارا می‌باشد که می‌تواند قابلیت جالبی برای بازیکنان به حساب آید.