معرفی بازی زیبای Ocean Drift؛ یکی از سخت‌ترین بازی‌های سال

بازی Ocean Drift

بازی‌های زیادی وجود دارند که باوجود سخت بودن گذراندن مراحل آن، هنوز هم به‌عنوان یک بازی جذاب و اعتیادآور شناخته می‌شوند. اما بازی Ocean Drift که در این مقاله قصد معرفی آن را داریم، به طرز باورنکردنی یک بازی بسیار مشکل ولی درعین‌حال بسیار جذاب است.

در بازی می‌بایستی به کنترل یک قایق در میان رودی پر از موانع و صخره‌های تندوتیز بپردازید. ظاهر بازی بسیار شبیه به بازی ماین کرفت (MineCraft) بوده و کنترل این قایق به‌طور فریبنده‌ای ساده است. تنها چهار جهت برای حرکت قایق موجود است و شما باید مراقب برخورد به صخره‌ها و موانع باشید. بااین‌وجود در صورت برخورد قایق به موانع تصادف شدیدی رخ‌داده و بازی دوباره آغاز خواهد شد. چرخش‌های سریع لازمه موفق شدن در این بازی است و همچنین باید مراقب حمله موجودات دریایی نیز باشید.

یکی از ویژگی‌های این بازی سخت بودن آن است. به این صورت که با تمام تلاشی که می‌کنید هنوز نمی‌توانید به‌آسانی از سد موانع بگذرید.

اما یکی دیگر از زیبایی‌های بازی، جدای از پرچالش بودن آن قیمت رایگان (برای سیستم‌عامل اندروید رایگان بوده و برای سیستم‌عامل آی او اس نیز تنها 2 دلار قیمت دارد ) و نبود تبلیغات آزاردهنده است.

دانلود بازی برای سیستم‌عامل اندروید

دانلود بازی برای آیفون