اپلکیشن Ofcom Wi-Fi Checker؛ حل مشکلات وای-فای از طریق تلفن همراه

اپلکیشن Ofcom Wi-Fi Checker

شاید در بسیاری از مواقع با مشکلاتی از قبیل قطعی وای-فای و یا شبکه خانگی مواجه شویم که ما را به دردسر می‌اندازند.
در این مواقع در صورتی که اطلاعات کمی از نوع اتصال و یا تنظیمات آنها داشته باشیم، باید با مراجعه به شرکت‌های ارائه دهنده سرویس اینترنتی و یا تماس با کارشناسان این امور، اقدام به رفع مشکل نماییم که خود این قضیه نیز می‌تواند در مواقعی که کار ضروری داریم زمان بر باشند.

در همین جهت شرکت تنظیمات مخابراتی بریتانیا (Ofcom) با ارائه یک اپلیکیشن قدرتمند، قادر به بررسی تنظیمات اتصالات شما می‌باشد و با ارائه راه‌کارهایی، سعی بر بهبود اتصالات شما را خواهد داشت.

اپلیکیشن Ofcom Wi-Fi Checker نام این ابزار قدرتمند می‌باشد که با استفاده از آن، همیشه شما یک کارشناس حرفه ای اتصالات شبکه‌های خانگی وای-فای به همراه خواهید داشت.
با دانلود و نصب اپلیکیشن Ofcom Wi-Fi Checker، شما با محیط کاملاً ساده و کاربردی مواجه خواهید شد که با فشردن چند گزینه ساده و به وسیله تست‌های انجام شده بر روی سیستم شما، این اپلیکیشن قادر است تا مشکلات اتصال وای-فای شما را یکی پس از دیگری حل نماید.

در این اپلیکیشن سعی بر آن شده است تا علاوه بر عیب‌بابی سیستم، نکاتی نیز بیان شود که در مجموع قادر به افزایش سرعت و استاندارد سازی اتصال وای-فای شما خواهد بود.

اپلکیشن Ofcom Wi-Fi Checker

این اپلیکیشن برای دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده است که شما از طریق لینک‌های زیر قادر به دانلود رایگان آن خواهید بود.

دانلود اپلیکیشن Ofcom Wi-Fi Checker:نسخه اندروید
دانلود اپلیکیشن Ofcom Wi-Fi Checker:نسخه iOS