کابوس سامسونگ؛ انفجار یک دستگاه گلکسی جی 5

این بار شاهد انفجار یکی از گوشی‌های بسیار محبوب شرکت سامسونگ هستیم و البته رد پایی از گلکسی نوت 7 فراخوانده شده دیده نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

بر اساس گزارشی که امروز از کشور فرانسه به دستمان رسیده است، گوشی مقرون به صرفه‌ی گلکسی جی 5 که یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ می‌باشد، منفجر شده است.

صاحب این اسمارت فون که خانومی به نام Lamya Bouyirdane می‌باشد، ادعا کرده است که گلکسی جی 5 او در روز یکشنبه‌ی هفته‌ی جاری با این اتفاق مواجه شده است. او در حالی که این اسمارت فون در دست پسر 4 ساله‌اش هنگام یک دور همی خانوادگی بوده است، متوجه بیش از حد داغ شدن دستگاه می‌شود و از پسرش می‌خواهد که گوشی را به او دهد. سپس او بعد از این که متوجه متورم شدن دستگاه و خروج دود می‌شود، آن را به دورتر پرتاب می‌کند.

خانوم Bouyirdane در این رابطه گفته است: «هنگامی که متوجه خروج دود از گوشی شدم، بسیار ترسیدم و سریعاً آن را پرتاب کردم.»

اتفاقی که پس از این بر روی گلکسی جی 5 افتاد، مشابه آنچه است که بر روی گلکسی نوت 7 می‌افتاد. اسمارت فون سامسونگی این خانوم فرانسوی آتش می‌گیرد، منفجر می‌شود و کاور پشتی آن به پرواز درمی‌آید. خوشبختانه همسر این خانوم سریعاً وارد عمل می‌شود و آتش را خاموش می‌کند و از خسارات اضافی جلوگیری می‌نماید.

خانوم Bouyirdane سامسونگ گلکسی جی 5 خود را ماه ژوئن گذشته از یک وب سایت اینترنتی با تخفیف خریداری کرده بود. او مادر سه فرزند در شهر جنوب غربی کشور فرانسه، پو (Pau)، می‌باشد و حتی تفکر این که انفجار مذکور ممکن بود باعث چه صدماتی بر روی فرزند چهار ساله‌ی وی که در حال بازی با گوشی بود، بشود، آزاردهنده است.

در هر حال باید گفت که به نظر می‌رسد این انفجار موردی استثنایی باشد. تاکنون میلیون‌ها دستگاه سامسونگ گلکسی جی 5 به فروش رفته است، اما در چند ماهی که از عرضه‌ی رسمی آن می‌گذرد، گزارشی مبنی بر انفجار دریافت نشده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید