رونمایی غیر رسمی OnePlus 2 بواسطه بنچمارک AnTuTu

OnePlus 2 Smartphone

گوشی هوشمند مورد انتظار کمپانی OnePlus با نام OnePlus 2 که قرار است به زودی و به صورت رسمی رونمایی شود، قبل از موعد مقرر و بواسطه نتایج تست یک بنچمارک رونمایی شد. اخیرا چند ویدیو از این گوشی هوشمند منتشر شده که انجام تست بنچمارک مشهور AnTuTu را بر روی آن نشان می دهد.

این گوشی هوشمند بسیار با کیفیت و خوش ساخت توانسته امتیاز 49,000 را از بنچمارک AnTuTu کسب کند که البته در مقایسه با نتیجه ای که چند روز پیش لو رفته بود و امتیازی برابر 63,000 را نشان می داد، کمتر می باشد. با همه این احوال به نظر می رسد، مطابق شایعاتی که پیش از این نیز درباره گوشی هوشمند OnePlus 2 منتشر شده بود، این گوشی هوشمند در مدل های مختلفی با مقدار حافظه رم 3 و یا 4 گیگابایت ارائه خواهد شد.

شایان ذکر است که گوشی نشان داده شده در ویدیو های اخیر دارای شماره مدل A2001 بوده و از 16 گیگابایت حافظه داخلی برخوردار می باشد. همچنین این مدل از گوشی هوشمند OnePlus 2 از سیستم عامل Hydrogen که بر پایه اندروید 5.1.1 آبنبات چوبی بوده و مخصوص عرضه در چین می باشد، استفاده می کند. نسخه جهانی این گوشی هوشمند نیز از سیستم عامل Oxygen برخوردار خواهد بود که این ویرایش نیز بر پایه اندروید آبنبات چوبی بوده و البته از قابلیت های اندروید M بهره خواهد برد.

OnePlus 2 Benchmark AnTuTu

در اواخر هفته گذشته نیز تصاویر و اطلاعات مختصری از گوشی هوشمند OnePlus 2 از طریق موسسه استاندارد و رگولاتوری چین با نام TENAA منتشر شده بود که خدمت شما ارائه شد. بر اساس اطلاعاتی که تا کنون از گوشی هوشمند OnePlus 2 به دست آمده است، این گوشی از چیپ پردازشی جدید شرکت Qualcomm با نام Snapdragon 810 استفاده خواهد کرد و در کنار آن به قابلیت هایی مانند 4 گیگابایت حافظه رم، پورت جدید USB Type-C و یک سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز خواهد بود که پیش بینی می شود این سنسور، سریعتر از نمونه های مشابه در گوشی های آیفون اپل، کار کند. در نهایت این که انتظار می رود این گوشی هوشمند قیمتی زیر 450 دلار داشته باشد.

بنا به اعلام قبلی شرکت OnePlus، گوشی هوشمند OnePlus 2 در تاریخ 27 ژوئیه (5 مرداد) به صورت رسمی رونمایی خواهد شد و اپلیکیشنی هم برای رویداد عرضه این محصول در نظر گرفته شده است که هم اینک از طریق Google Play در دسترس می باشد.

gsmarena