مقایسه سرعت شارژ شدن وان پلاس 3T و پیکسل ایکس ال

وان پلاس 3T در برابر گوگل پیکسل ایکس ال

گوشی‌های هوشمند وان پلاس 3T و گوگل پیکسل ایکس ال از جدیدترین محصولات ارائه شده در بازار هستند و هر دوی آن‌ها تقریباً از سخت افزاری مشابه بهره‌مند می‌باشند. از جمله این موارد تشابه می‌توان به چیپ پردازشی اسنپدراگون 821 و همچنین ظرفیت تقریباً یکسان باتری‌ آن‌ها که تنها 50 میلی آمپر ساعت با هم اختلاف دارند، اشاره کرد.

اما سوالی که ممکن است برای برخی کاربران پیش بیاید این است که سرعت شارژ شدن باتری کدام یک از این گوشی‌ها بیشتر است؟ وان پلاس 3T و یا گوگل پیکسل ایکس ال؟ بگذارید همین اول کار و قبل از اینکه به شرح تست بپردازیم، جواب را ارائه کنیم. سرعت شارژ وان پلاس 3T بیشتر است. این نتیجه بر اساس ویدیویی که به تازگی توسط وان پلاس منتشر شده به دست آمده است. در ویدیوی مذکور گوشی‌های هوشمند وان پلاس 3T و گوگل پیکسل ایکس ال در زمینه سرعت شارژ شدن با هم به رقابت پرداخته‌اند و وان پلاس 3T توانسته در عرض حدود 1.5 ساعت به طور کامل شارژ شود، در حالی که گوشی پرچمدار گوگل 31 دقیقه زمان بیشتری را برای کامل شدن شارژ باتری نیاز داشته است.

مقایسه سرعت شارژ وان پلاس 3T و گوگل پیکسل ایکس الالبته باید به این نکته اشاره کنیم که ظرفیت باتری وان پلاس 3T نسبت به گوگل پیکسل ایکس ال مقداری کمتر بوده و همان طور که در ابتدای متن نیز اشاره کردیم این اختلاف در حدود 50 میلی آمپر ساعت است. اما آیا 50 میلی آمپر ساعت شارژ بیشتر، 31 دقیقه وقت نیاز دارد؟ مسلماً این طور نیست. همچنین شایان ذکر است که این دو گوشی هوشمند از سیستم‌های مختلفی برای شارژ باتری خود استفاده می‌کنند و وان پلاس 3T هم از تکنولوژی اختصاصی شرکت سازنده با عنوان Dash Charge بهره می‌برد. به نظر می‌رسد ویدیوی مذکور نیز بیشتر برای به رخ کشیدن برتری این تکنولوژی، تولید شده است.

درست است که در انتخاب یک گوشی هوشمند، عوامل بسیاری دخیل هستند اما اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که مصرف زیادی از گوشی خود دارند و شارژ شدن هر چه سریع‌تر باتری برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است، ممکن است وان پلاس 3T بتواند نظر شما را به خود جلب کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید