نسخه اندروید مرورگر اپرا مینی بروزرسانی شد

آپدیت اپرا مینی

در هفته گذشته اپرا برای اپلیکیشن کوچک خود یک پک بروزرسانی بزرگ را عرضه نمود.

صحبت از مرورگر اپرا مینی است، مرورگر سبکی که بهترین گزینه برای تلفن‌های هوشمند کم حجم و کوچک می‌باشد.اپرا با ارائه این بروزرسانی، قابلیت‌های به درد بخور و خوبی را برای مرورگر کوچک اندرویدی اش عرضه نموده است.

یکی از این قابلیت‌ها “نوار جستجو” جدید آن است که شما را در تصمیم گیری مقوله ای که می‌خوهید در ارتباط با آن جستجو کنید را یاری می‌نماید.آیا به دنبال عکس، ویدیو، اخبار و یا هرچیز دیگری هستید؟ این نوار جستجو به شما یاری خواهد کرد.در واقع این نوار جستجو کار جستجو را بیش از پیش برای شما آسان خواهد نمود.

نسخه اندروید مرورگر اپرا مینی

در این بروزرسانی همچنین قابلیتی اضافه شده است که عمل “دانلود” فایل های بزرگ، نظیر فیلم‌های پرحجم را تحت مدیریت خود قرار داده تا به وسیله تلفن هوشمندتان بدون هیچگونه مشکلی به دانلود بپردازید.شما قادر خواهید بود انتخاب کنید که به وسیله وای-فای قصد دریافت فایل‌هایتان را خواهید داشت و یا به وسیله کانکشن‌های تلفنتان اقدام به این کار می‌کنید. در واقع اگر شما قصد دانلود یک فایل پرحجم را دارید که نرافیک ماهانه ی شما را به طور زیادی مصرف می‌کند، به منوی تنظیمات بخش دانلود اپرا مینی مراجعه کنید. این اپلیکیشن، این امکان را به شما می دهد تا تنظیمات دانلود را به گونه ای قرار دهید که تا زمانی که در محدوده ی وای فای قرار دارید دانلودهای برنامه ریزی شده در حالت آماده باش و توفق قرار گیرند.

نسخه اندروید مرورگر اپرا مینی

علاوه بر آن زین پس شما قادر خواهید بود تا چندین فایل را به طور همزمان دریافت نمایید و تنظیم کنید که در هنگام آغاز و پایان این دانلود‌ها، اپرا مینی با یک هشدار، به شما اعلان نماید.
در واقع می‌توان گفت که با مرورگر کوچک اپرا مینی، حالا شما یک اپلیکیشن حرفه ای مدیریت دانلود را نیز خواهید داشت که به یاریتان خواهد آمد.

نسخه اندروید مرورگر اپرا مینی

هم اکنون می‌توانید آخرین نسخه از مرورگر اپرا مینی را از طریق فروشگاه گوگل در این لینک و به صورت رایگان دریافت نمایید.