بازی جدید پک-من در ژانر دوی بی پایان

pac man 256

پک-من با دنیای موبایل بیگانه نیست، اما بیشتر بازی‌های پک-من برای موبایل در همان سبک کلاسیک هزارتوی این بازی و فقط در اندازه‌ای کوچک‌تر هستند.

به نظر شما خیلی خوب نمی‌شد اگر این جونده کوچک می‌توانست بازی‌ای داشته باشد که واقعاً برای صفحه‌های کوچک‌تر ساخته شده باشد؟ «Bandai Namco» فکر می‌کند که همینطور است. این شرکت به تازگی بازی Pac-Man 256 را منتشر کرده، یک بازی اندروید و iOS که سبک قدیمی گیم‌پلی این بازی را با سبک دوی بی‌پایان که در خیلی از بازی‌های معروف موبایل می‌بینیم مخلوط کرده است.

pac man 256

 

هنوزهم در این بازی باید از راهروهای پیچ در پیچ بگذرید و از برخورد با ارواح جلوگیری کنید، ولی این‌بار باید از دست خطای نرم‌افزاری معروف مرحله 256 پک-من نیز فرار کنید، اگر بیش از حد آهسته بروید هیچ گلوله قدرتی نمی‌تواند جانتان را نجات دهد. بازی خوبی است اما باید مواظب جنبه‌های منفی مدرن‌تر شدن همه چیز باشید، که منظورمان همان امکان خرید درون بازی است. می‌توانید مدت زیادی بدون نیاز به پرداخت هیچ مبلغی بازی کنید، اما این شرکت هر مبلغی از 99 سنت تا 8 دلار را به عنوان پرداخت‌تان برای ادامه بازی قبول خواهد کرد. اگر این پیام‌های پولی گاه و بی‌گاه برایتان اهمیتی ندارد می‌تواند هنگام منتظر ماندن برای اتوبوس نوستالژی‌های خود را با این بازی زنده کنید.

engadget