اپلیکیشن Paint 3D به ویندوز 10 موبایل می‌آید

طی رویداد ویندوز 10 در شهر نیویورک، مایکروسافت از نسل جدید اپلیکیشن کلاسیک پینت به نام Paint 3D رونمایی کرد که در به‌روزرسانی بعدی این سیستم عامل موجود خواهد بود. اپلیکیشن پینت جدید مایکروسافت مبتنی بر پلتفرم یونیورسال ویندوز بود و به طور عمیقی تمرکز خود را بر روی ویژگی‌های سه بعدی گذاشته است. پینت جدید مایکروسافت همچنین شامل یک رابط کاربری مدرن بوده و برای دیوایس‌هایی لمسی همچون سرفیس پرو 4، جهت کارایی نرم و راحت بهینه شده است.

به عنوان یکی از اپلیکیشن‌های اصلی این برند، به نظر می‌رسید که اپلیکیشن پینت 3 بعدی به ویندوز 10 موبایل نیز خواهد آمد و خوشبختانه در همین راستا “Dona Sarkar” چنین موضوعی را تأیید کرد و گفت این اپلیکیشن برای موبایل‌های ویندوزفونی در مرحله آزمایش قرار دارد:

هنوز این اپلیکیشن برای پلتفرم موبایلی آماده نیست و در حالت آزمایشی است.

در پینت جدید مایکروسافت کاربران قادر به رسم اشکال سه بعدی هستند که می‌توان آن‌ها را با سایر دیوایس‌های ویندوز 10 نظیر هدست هولولنز نیز مشاهده کرد. زمانی که شما یک شکل سه بعدی را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز 10 خود رسم می‌کنید، شما نمای جدیدی به نام هولوگرام را در دست دارید که با استفاده از این هدست می‌توانید به طور ویژه‌ای این شکل سه بعدی را در دنیای واقعی خود نیز مشاهده کنید. در این جا همچنین ویژگی دیگری نیز به نام “Time Machine” یا «ماشین زمان» و یک ویژگی انتخاب جادویی نیز وجود دارد.

1477679477_paint-3d-studio_kjsbdfkjarالبته که Paint 3D از کاربردهای ابتدایی نظیر قابلیت اضافه کردن متن، رسم اشکال دو بعدی و همچنین اغلب قابلیت‌های ویرایش تصاویر که شما انتظارشان را دارید بهره می‌برد. با تمام این تفاسیر متاسفانه تنها چیزی که جای آن به شدت خالی است، قابلیت پشتیبانی از لایه‌ها بوده که برای کاربران حرفه‌ای قابلیتی حیاتی بوده و منجر می‌شود که شما قدرت بیشتری را در ویرایش المان‌های مختلف پروژه خود داشته باشید. این چیزی است که به نظر می‌رسد مایکروسافت در آینده با یک به‌روزرسانی قطعاً آن را به اپلیکیشن پینت اضافه خواهد کرد؛اما آن چیزی که مشخص است این اپلیکیشن‌ در حال حاضر از لایه‌ها پشتیبانی نمی‌کند. شما می‌توانید نسخه آزمایشی Paint 3D Preview را از طریق این لینک دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید