انتشار تصاویر پنل صفحه نمایش آیفون 7 ؛ احتمال افزایش رزولوشن نسبت به نسل قبل

احتمال افزایش رزولوشن صفحه نمایش آیفون 7

تا کنون همه ما درباره آیفون 7، در این چند ماه شایعات زیادی را شنیده‌ایم که خبر از تغییرات زیادی در این گوشی هوشمند شرکت اپل می‌دهند. از لحاظ طراحی، به نظر نمی‌رسد که ما در این نسل نیز تحول خاصی ببینیم و به طور کلی با همان طراحی سابق آیفون‌های 6، 6 پلاس، 6S و 6S پلاس روبرو می‌شویم، با این حال می‌توانیم برخی بهبودهای جزیی را در این نسل شاهد باشیم.

تا کنون بیشتر شایعات در مورد به کار گیری یک پردازنده سریع‌تر، حافظه داخلی بیشتر، دوربین دوگانه و در نهایت کلید Home خازنی بوده‌اند. اما بر اساس آخرین شایعات منتشر شده، اپل بالاخره به دنبال افزایش وضوح صفحه‌نمایش‌ آیفون‌ها است. در همین رابطه تصویری منتشر شده است که ادعا می‌شود از پنل صفحه‌نمایش آیفون‌های 7 و 7 پلاس گرفته شده است.

انتظار می‌رود آیفون‌های امسال نیز با همان سایز صفحه‌نمایش‌ یعنی 4.7 و 5.5 اینچ معرفی شوند، و شایعات نیز تاکید بر تداوم این روش اپل دارند با این تفاوت که رزولوشن در صفحه‌نمایش 4.7 اینچی به Full HD و در صفحه‌نمایش 5.5 اینچی به رزولوشن فوق‌العاده 2K (احتمالا 1440p) ارتقاء خواهند یافت. یادآوری می‌کنیم که آیفون 6 اس دارای رزولوشن 750 × 1334 و 6 اس پلاس نیز دارای وضوح تصویر Full HD است.

ایجاد تغییر در رزولوشن آن هم با یک جهش بزرگ در محصولات آیفون، کمی مشکوک به‌ نظر می‌رسد، بنابراین بهتر است فعلا آن را تنها به عنوان یک شایعه در نظر بگیریم.