لیست بازی‌های رایگان کاربران پلی استیشن پلاس ماه اوت

لیست بازی‌های رایگان کاربران پلی استیشن پلاس ماه اوت

بالاخره سونی بازی‌های رایگان کاربران پلی استیشن پلاس این ماه را نیز معرفی کرد. همه اعضای فعلی پلی استشین پلاس می‌توانند در این ماه یک دزد دریایی فضایی شوند و بر سر دشمنان‌شان یورش ببرند. عناوین این ماه پلاس واقعا سرگرم کننده بوده و نشان از دست و دل بازی سونی دارد.

Rebel Galaxy یک بازی مبارزه‌ای سبک RPG فضایی است که در لیست این ماه گنجانده شده است. در این بازی شما در نقش کاپیتان یک کشتی فضایی ظاهر خواهید شد و با انجام ماموریت‌های مختلف می‌توانید آوازه خود را در میان سایر بازیکنان گسترش دهید و در فضا به یک ابر قدرت تبدیل شوید. Rebel Galaxy دنیایی باز و گسترده‌ای دارد و هیچ ستاره‌ای در آن شبیه به ستاره دیگر نخواهد بود.

Rebel GalaxyTricky Towers نیز یک بازی معمایی که بر اساس فیزیک واقع‌گرایانه طراحی شده است. اگر این بازی را با دوستان خود انجام دهید حتما ساعات بسیار خوشی را سپری خواهید کرد. از ویژگی‌های مهم آن امکان بازی به صورت چند نفره محلی و آنلاین است که 2 تا 4 بازیکن می‌توانند به صورت همزمان آن را با هم بازی کنند. گیم‌پلی این بازی سریع و بسیار سرگرم کننده و جذاب است.

Tricky TowersRebel Galaxy و Tricky Towers هر دو به صورت رایگان از ماه آینده در دسترس کاربران PS Plus خواهند بود. همچنین شرکت سونی بازی Yakuza 5 و Ultratron را برای اعضای پلاس پلی استیشن 3 منتشر خواهند کرد. اما هدیه سونی به دارندگان ویتا نیز فراموش نشود، سونی برای خوشحالی کاربران ویتا نیز دو بازی Ultratron و Patapon 3 را به رایگان و مخصوص کاربران پلاس در ماه آینده میلادی منتشر می‌کند.