پیش فروش هدست واقعیت مجازی سونی (Playstation VR) رکورد زد

پیش خرید هدست واقعیت مجازی سونی

سونی بالاخره در نمایشگاه E3 تأیید کرد که قرار است هدست واقعیت مجازی پلی استیشن را به صورت پیش خرید عرضه کند.  قبلاً انتظار می‌رفت هدست واقعیت مجازی سونی به صورت کوتاه‌مدت، با تقاضای شدید مواجه شود، که این انتظار درست از آب درآمد. پیش فروش هدست واقعیت مجازی سونی برای دستگاه پلی استیشن، در ژاپن شروع شد و تنها بعد از گذشت ساعاتی مردم بسیاری در بیرون فروشگاه‌های سونی برای خرید این هدست صف بستند. ظاهراً سونی توانسته با هدست واقعیت مجازی خود یک رکورد را ثبت کند.

گزارش اخبار ژاپن این‌گونه نشان می‌دهد که ۵۰۰ نفر در بیرون از مغازه‌ها برای ثبت‌نام در پیش‌خرید صف بسته‌اند. خیلی هم تعجب‌آور نیست، در سایر مناطق ژاپن مانند اوزاکا نیز طرفداران سونی، برای پیش خرید هدست واقعیت مجازی سونی صف کشیده‌اند.

از ظاهر قضیه به نظر می‌رسد که تعداد بسیار زیادی در پیش‌خرید این هدست ثبت نام کرده‌اند و مشتاقانه منتظر هستند تا این هدست به دست آن‌ها برسد. به نظر می‌رسد پیش‌خرید هدست سونی در سایر کشورها و مناطق نیز با این استقبال بی نظیر همراه شود.

سونی در نمایشگاه E3 درباره هدست واقعیت مجازی خود صحبت کرد. همچنین از بازی‌هایی که قرار است از این هدست پشتیبانی کنند نیز رونمایی کرد.