داک شارژر اپل واچ به بازار عرضه شد

کمپانی اپل پس از عرضه اپل واچ، از همان ابتدا به دنبال طراحی یک شارژر و نگهدارنده مناسب برای این گجت بود. حالا این شرکت یک نگهدارنده که قابلیت شارژ اپل واچ، آیفون و آیپد را دارد به بازار عرضه کرده است. از دیگر قابلیت این داک شارژر اپل واچ می ‌توان به‌ ‌قابلیت ذخیره انرژی در آن و استفاده به عنوان پاوربانک نیز‌ اشاره کرد.

این محصول چندکاره اپل که با قیمت ۷۱ دلار به بازار عرضه شده است، قادر به شارژ همزمان دو دستگاه اپل (آیفون و یا آیپد) و یک عدد اپل واچ با قدرت بسیار بالا و پرسرعت می ‌باشد که این قابلیت ها به همراه قیمت پایین این محصول، گزینه ای کاملاً مناسب برای دارندگان دستگاه های اپل است.

داک شارژر اپل واچشرکت اپل در بیانیه ای به طور کلی محصول جدید خود یعنی داک شارژر اپل واچ را معرفی کرده است که به شرح زیر می باشد.

” کمپانی اپل مفتخر است تا با ارائه این لوازم جانبی چند منظوره  تمامی نیازهای شما در خانه ، دفتر کار و یا هرجایی که هستید را برطرف می نماید.
آیا شارژر اپل واچ ، آیفون و یا آیپدتان به همراهتان نیست؟ این داک همواره همراه شما خواهد بود، فقط کافیست تا اپل واچ خودتان را داخل این داک قرار داده و دکمه پاور آن را بفشارید.حالا مشاهده می‌کنید که اپل واچ شما به خوبی و به صورت کاملاً محافظت شده در داخل داک مشغول شارژ شدن می‌باشد.
طراحی این داک نیز به نحوی بوده است که شما به راحتی می‌توانید آن را بر روی میز کاری ، میز لوازم تحریر و یا بر روی میز دکور خود قرار دهید ، این داک با پوشش آلمینیومی خود زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. “

همچنین در ویدیو زیر نیز میتوانید شاهد قابلیت های این داک شارژر چندکاره باشید :