قاب گوشی همراه با پاوربانک، مخصوص پوکمون گردی

قاب گوشی همراه با پاوربانک مخصوص پوکمون گردی

اگر از کسانی هستید که بازی پوکمون را بازی می‌کنید بدون شک یکی از مشکلات شما تخلیه سریع باتری است. به همین دلیل اپراتورهای تلفن همراهی چون T-Nobile تخفیف ویژه‌ای را برای پاوربانک‌های خود ارائه داده است. شرکت Sprint نیز ایستگاه‌های شارژ در فروشگاه‌های خود عرضه می‌کند. اما شاید به همراه داشتن پاوربانک و یا حتی در دسترس بودن ایستگاه‌های شارژ چندان راه‌حل جالبی نباشند.

شرکت NPOOLE با کمک چاپگرهای سه‌بعدی قابی به نام Pokedex را ساخته که در آن یک پاوربانک به‌کاررفته است. این ویژگی باعث حمل راحت‌تر گوشی نه‌فقط در بازی پوکمون گو، بلکه در سایر مصارف می‌شود.

البته شاید عده‌ای ممکن است در مورد این قاب دچار اشتباه شوند. به این صورت که این قاب تنها یک باتری 18.650 میلی‌آمپری را در خود جای‌داده است و نمی‌توان اطلاعات بازی پوکمون گو را در آن ذخیره کرد. و البته این میزان ظرفیت قادر به بازدهی بازی پوکمون به مدت یک روز کامل است.

البته خبر بد این است که این قاب ویژه برای فروش ارائه نشده است اما خبر خوب این است که تمامی فایل‌های آن برای چاپ سه‌بعدی در سایت Sparkfun قرارگرفته است و اگر دسترسی به چاپگر سه‌بعدی دارید، می‌توانید از آن برای چاپ این قاب استفاده کنید.