یکی از بازیکنان بازی پوکمون گو جسد فرد مرده‎ای را پیدا می‎کند

یکی از بازیکنان بازی پوکمون گو جسد فرد مرده‎ای را پیدا می‎کند

بدون شک طوفان پوکمون گو دنیا را گرفته است. ده‎‎ها میلیون کاربر در جهان در حال بازی کردن این بازی موبایل هستند که باعث می‎شود از خانه‎های خود بیرون بروند و به دنبال شکار پوکمون باشند. بازیکنان این بازی طبیعتا کارهای احمقانه‎ای هم کرده‎اند که شامل تصادف با ماشین‎هایشان، افتادن از صخره و چاقو خوردن در حین شکار پوکمون می‎شود و حتی یکی از آن‎ها یک جسد مرده پیدا کرد و از قضا این قضیه دوباره تکرار شده است. یکی از بازیکنان بازی پوکمون گو جسد فرد مرده‎ی دیگری را، این بار در شهر نیو همپشر، پیدا کرده است.

همین هفته‎ی گذشته بود که یکی از بازیکنان بازی پوکمون گو جسد یک فرد مرده را در شهر ویومینگ پیدا کرد و حالا طبق اخبار این قضیه دوباره در شهر نیو همپشر انگلستان رخ داده است. این بازیکن جسد فرد مرده‎ای را به صورت شناور در جوی کوچکی در پارک روتاری در شهر ناشوآ پیدا کرده است. او به دنبال شکار پوکمون این منطقه را کشف کرده بوده است. گفته می‎شود که این پارک به علت Pokestopهایی که دارد در بین بازیکنان این بازی محبوب است.

بعد از اطلاع به پلیس تیم نجات این جسد را بیرون کشید. هم‎چنان پلیس در حال بررسی موضوع و نحوه‎ی مرگ این فرد است. در حال حاضر مشخص نیست که چه چیزی باعث مرگ این فرد شده و آیا او در زمان رخ دادن این حادثه در حال بازی پوکمون گو بوده است یا نه.