پورش ۹۱۸ اسپایدر نیز به مجموعه خودروهای پلیس دبی اضافه شد

خودروهای پلیس دبی

دبی از سال ۲۰۱۳ که توانست حق میزبانی برگزاری اِکسپو در سال ۲۰۲۰ را به دست آورد، در تلاش برای هرچه لوکس تر و مرفح جلوه دادن خود است. اکسپو رویدادی است که هر پنج سال یکبار و هر بار در کشوری متفاوت برگزار می شود. اهمیت این نمایشگاه و پیامدها و برآیندهای آن برای کشورهای جهان آن چنان ارزشمند است که امروزه اکسپوها سومین رویداد مهم دنیا پس مسابقات جام جهانی فوتبال و بازیهای المپیک بوده و نام المپیک فرهنگ و تکنولوژی ملل را برای آن برگزیده اند. از این رو هر از گاهی شاهد اخباری از این شهر گران قیمت اماراتی در زمینه تکنولوژی و لوکسوری هستیم.

علاوه بر این قضیه، شهرهای خاصی در سراسر دنیا هستند که همواره تقاضای زیادی برای خودروهای سوپر لوکس و ابرخودروهای کم یاب دارند. دوبی یکی از این شهرها محسوب می‌شود. اکنون می‌توان گفت که اداره پلیس دبی، صاحب گران قیمت ترین مجموعه خودروهای لوکس می‌باشد . دپارتمان پلیس این شهر دارای اکانت های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی بوده که از آن برای اهداف مختلف تبلیغاتی استفاده می‌کند. خبر مربوط به اضافه شدن یک خودروی سوپر لوکس جدید نیز نخستین بار در یکی از همین شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

در حال حاضر خودروهای پلیس دبی عبارتند از : مک لارن ام پی ۱۴  ۲۳۰ هزار دلاری  ، فراری اف اف  ۴۰۰ هزار دلاری ، لامبورگینی اونتادور ۴۵۰ هزار دلاری ، بوگاتی ویرون ۱٫۶ میلیون دلاری ، استون مارتین وان ۷۷ هزار دلاری و به تازگی پورش ۹۱۸ اسپایدر ۸۴۷ هزار دلاری

در این ابرخودروی هیبریدی چراغ گردون پلیس بر روی سقف آن نصب نشده است، ولی با توجه به رنگ آمیزی خاص آن و همچنین حس پلیسی که به آدم انتقال می‌دهد، با یک خودروی کاملاً متفاوت و بی همتا مواجه هستیم.