قابلیت جدید پریزما به زودی امکان ساخت فیلترهای اختصاصی را مهیا می‌کند

اپلیکیشن پریزما

پریزما (Prisma) یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های مرتبط با عکاسی و ویرایش تصاویر است که با دارا بودن افکت‌های متعدد و جالب، شما را در تبدیل عکس‌هایتان به آثار هنری منحصر به فرد یاری می‌کند. این برنامه از قابلیت‌های زیادی برخوردار می‌باشد و با دریافت هر یک از به‌روزرسانی‌‌های خود بسیار بهتر و جذاب‌تر از قبل شده است. در جدیدترین نسخه پریزما نیز یک قابلیت فروشگاهی به آن اضافه شده و در حال حاضر تعداد محدودی از کاربران امکان ساخت فیلترهای اختصاصی خود را به دست آورده‌اند.

در یک حرکت عجیب، فروشگاه (Store) معرفی شده در نسخه جدید، همه چیز را به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این که این روند در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد یا نه هنوز مشخص نیست، اما از آنجا که این قابلیت به عنوان مکملی برای ابزار ساخت فیلتر پریزما ارائه شده است، احتمال تغییر در سیاست رایگان بودن آن بسیار کم است. در حال حاضر تنها تعدادی از کاربران منتخب به این ویژگی دسترسی دارند و شرکت سازنده اعلام کرده که به فعال‌ترین کاربران اجازه دسترسی به این قابلیت جدید را داده است.

فروشگاه پریزمادر حال حاضر، به نظر می‌رسد قابلیت جدید ساخت فیلتر نتوانسته تجربه خوبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد، زیرا ساخت تنها یک فیلتر می‌تواند ساعت‌ها طول بکشد، و کنترل‌های در نظر گفته شده برای آن نیز چندان ملموس و قابل درک نیستند. با توجه به اینکه قابلیت مذکور در حال گذراندن مراحل تست خود می‌باشد، انتظار می‌رود چنین مشکلاتی در آینده برطرف شوند، اما به هر حال در همین مرحله نیز ساخت فیلترها سرگرمی جالبی بوده و می‌تواند مدت‌ها شما را سرگرم نماید.
گوگل پلیاپ استور

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید