ویرایش ویدیویی به نسخه آی او اس اپلیکیشن Prisma اضافه شد

آیا پریسما را به یاد می‌آورید؟ برای کسانی که با این اپلیکیشن آشنایی ندارند باید گفت پریسما  یک اپلیکیشن بوده که چند ماه پیش همراه با فیلترهای خاص و افکت‌های قابل اعمال بر روی تصاویر شما به سرعت محبوب شد و نام آن بر سر زبان‌ها قرار گرفت. درواقع این اپلیکیشن تصاویر شما را به آثار هنری نقاشی مختلفی تبدیل می‌کند و شاید نقطه‌ی عطف این اپلیکیشن شباهت افکت‌های قابل اعمال به نقاشی‌هایی بسیار واقعی است که Prisma را با سایر اپلیکیشن های هم رده متفاوت ساخته است.

تا پیش از این اپلیکیشن پریسما قادر بود تا تصاویر شما را ویرایش کند؛ اما چندی پیش بود که توسعه دهندگان این اپلیکیشن کاربردی وعده‌ی اضافه شدن ویرایش ویدیویی به این اپلیکیشن توسط یک به‌روزرسانی را دادند. حال خبر خوبی برای شمایی که به شدت منتظر اضافه شدن این ویژگی بودید. اینک نسخه آی او اس اپلیکیشن پریسما به‌روز شده و مصرف کنندگان این پلتفرم را حسابی سورپرایز کرده است. تیم توسعه پریسما در این باری می‌گوید:

ما هیجان زده هستیم که به شما راه جدیدی برای لذت هرچه بیشتر را پیش روی خود خواهید داشت. شما می‌توانید تمامی خاطرات خود را در قالب یک ویدیو درآورده و با اعمال استایل‌های خاص به آن زیبایی می‌بخشد. برای این کار یک فایل از گالری انتخاب کنید و یا 15 ثانیه با دوربین گوشیتان فیلم برگیرید. پردازش ویدیوها نیز بدون نیاز به اتصال اینترنتی خواهد بود.

بدون شک شما نیازی به اتصال موبایلی برای استفاده از قابلیت‌های مختلف این اپلیکیشن نخواهد داشت اما این را در نظر داشته باشید که برای اجرای الگوریتم‌های موجود حتما به یک شبکه داخلی خانگی متصل باشید؛ چرا که فیلترها از طریق ابری و همراه با الگوریتم به تصاویر شما نفوذ می‌کنند.

دانلود نسخه آی او اس اپلیکیشن Prisma

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید