به زودی با اپلیکیشن Prisma می‌توانید ویدیوهای خود را هم ویرایش کنید

اپلیکیشن Prisma

در حال حاضر ما مطمئن هستیم که اکثر علاقه‌مندان به تکنولوژی با اپلیکیشن Prisma کار کرده‌اند و یا حداقل نام آن را شنیده‌اند. پریسما اپلیکیشنی است که مدت‌ها در سیستم عامل آی او اس با ارائه امکاناتی جذاب و رایگان به کاربران درخشید و پس از آن چند روز گذشته به سیستم عامل اندروید آمد. این اپلیکیشن به لطف الگوریتم‌های قدرتمند خود به شما کمک می‌کند تا بتوانید بر روی تصاویر خود فیلترهای مخلتفی را قرار داده و آن‌ها را به نقاشی‌هایی بسیار جذاب و زیبا تبدیل کنید. حال به نظر می‌رسد که این اپلیکیشن کامل‌تر از حال حاضر خواهد شد و ویژگی جدیدی را به خود خواهد دید.

این خبر خوبی برای طرفداران اپلیکیشن Prisma است که آن‌ها می‌توانند در به‌روزرسانی بزرگ بعدی این اپلیکیشن علاوه بر فیلترهای مخصوص تصاویر، بر روی ویدیوهای خود نیز چنین فیلترهایی را اعلام کنند. به نقل از گزارش تازه ی بلومبرگ، مدیرعامل شرکت توسعه دهنده این اپلیکیشن “Alexey Moiseenkov” خبر از عرضه به‌روزرسانی بزرگی برای پریسما داده است که می‌تواند با اضافه کردن یک ویرایشگر ویدیویی، امکان فیلترگذاری بر روی ویدیوهای کاربران را نیز مهیا کند.

اپلیکیشن Prismaدر واقع به طور مشخص‌تر مویسنکو می‌گوید که در حال کار بر روی این ویژگی هستند و حتی تمامی کارهای مقدماتی آن انجام گرفته است اما آن‌ها به به‌روزرسانی‌های زیر ساختی محاسباتی خود به جهت پشتیبانی از پیچیدگی ویدیوها می‌پردازند؛ چرا که فریم به فریم تمامی اشیاء در حال حرکت در یک کلیپ ویدیویی نیازمند اعمال این فیلترها خواهند بود. این اتفاق چندان هم دور نیست و ما انتظار داریم طی هفته‌های آینده شاهد عرضه این به‌روزرسانی باشیم. در حال حاضر سرورهای این اپلیکیشن به جهت ازدیاد کاربران خود با مشکلاتی دچار شده است. باید دید که آن‌ها با اضافه کردن ویرایشگر ویدیویی به اپلیکیشن خود چگونه می‌خواهند از پس مشکلات احتمالی برآیند! شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر تازه‌ترین نسخه از اپلیکیشن Prisma را برای سیستم عامل اندروید و آی او اس دریافت کنید:

دانلود اپلیکیشن Prisma برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Prisma برای آی او اس