پلی استیشن 4 نئو ماه آینده معرفی می‌شود؟

پلی استیشن 4 نئو ماه آینده معرفی می‌شود؟

اخبار منتشر شده وجود پلی استیشن 4 نئو را تأیید می‌کنند اما مشخصات این کنسول در حد حدس و گمان باقی مانده و تاکنون جزییات رسمی ای از مشخصات این دستگاه منتشر نشده است. بنابر این بسیاری از علاقه مندان مشتاق‌اند تا از زمان معرفی رسمی این کنسول باخبر شوند.

در این رابطه، وبسایت فرانسوی Gameblog.fr ادعا می‌کند این کنسول ماه آینده و در روز 7 سپتامبر در نیویورک معرفی خواهد شد. در متنی که در این سایت قرار گرفته، اشاره شده است: «در حالیکه تمام گمانه زنی‌ها نشان از معرفی پلی استیشن 4 نئو در ماه سپتامبر و در Tokyo Game Show دارد اما منابع ما میگویند مراسم معرفی این کنسول روز 7 ام سپتامبر در نیویورک برگزار خواهد شد.»

معرفی این محصول در Tokyo Game Show منطقی به نظر می‌رسد و عدم اعلام قبلی نیز روش جالبی برای معرفی است اما احتمال برگزاری مراسم معارفه جداگانه توسط سونی نیز قابل بررسی است بنابراین فعلاً باید منتظر باشیم تا خبر دقیق‌تری درباره معرفی این محصول منتشر شود.

با وجود معرفی کنسول جدید پلی استیشن نئو، کاربران پلی استیشن 4 نیازی نیست نگران از دور خارج شدن کنسول خود باشند چراکه سونی قصد ندارد نئو را جایگزین کنسول فعلی خود کند و در ماه ژوئن اعلام کرد عرضه پلی استیشن نئو چرخه عمر پلی استیشن 4 را کوتاه نمی‌کند. سازندگان بازی‌های ویدیویی نیز می‌توانند اطمینان داشته باشند که بازی‌ها بر روی هر دو کنسول اجرا خواهد شد، بنابر این اگر نیازی به رزولوشن بالاتر و قدرت اضافی نداشته باشید همچنان می‌توانید با خیال راحت از پلی استیشن 4 فعلی خود استفاده کنید.