درج عبارت PS4 Pro Enhanced بر روی جعبه بازی‌های بهره گرفته از قدرت پلی استیشن 4 پرو

علامت بازی‌های پلی استیشن 4 پرو

کنسول پلی استیشن 4 پرو که روز گذشته توسط سونی معرفی شد، قرار است اواخر سال جاری ملادی عرضه شود و کیفیت بازی‌های عرضه شده برای آن نسبت به مدل معمولی پلی استیشن 4، بالاتر خواهد بود.

با وجود اینکه تمامی بازی‌های عرضه شده برای پلی استیشن 4 استاندارد، بر روی مدل جدید این کنسول نیز قابل اجرا خواهند بود، اما برخی از عناوین از قابلیت‌ها و قدرت بالاتر پلی استیشن 4 پرو استفاده کرده و کیفیت بهتری را بر روی این کنسول جدید به نمایش خواهند گذاشت. حال این طور که گفته شده با عرضه پلی استیشن 4 پرو، بر روی جعبه بازی‌های PS4 علامتی درج خواهد شد که نشان می‌دهد بازی مورد نظر از قدرت اضافه سخت‌افزار کنسول جدید بهره گرفته است.

پلی استیشن 4 پروجعبه بازی‌هایی که بر روی پلی استیشن 4 پرو کیفیت بالاتری ارائه خواهند کرد، تغییراتی داشته و در بالای آن و زیر عنوان پلتفرم، عبارت “PS4 Pro Enhanced” نقش خواهد بست. با وجود اینکه بهبودهای انجام شده، در بازی‌های مختلف متفاوت خواهد بود، اما به گفته سونی بازی‌هایی که بر روی آن‌ها عبارت فوق درج شده باشد، به طور بالقوه از جلوه‌های بصری بهتر، نرخ فریم بالاتر، پشتیبانی از HDR 10 و یا دقت تصویری بالاتر برخوردار خواهند بود.

برای آن‌هایی هم که زیاد دوست ندارند نسخه فیزیکی بازی‌ها را تهیه کنند و به جای آن، خرید نسخه‌های دیجیتالی را ترجیح می‌دهند، باید خاطر نشان کنیم که در فروشگاه آنلاین پلی استیشن استور نیز بخشی جداگانه برای بازی‌های پشتیبانی کننده از سخت‌افزار پلی استیشن 4 پرو در نظر گرفته خواهد شد.

پلی استیشن 4 پرو قرار است در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان) با قیمت 399.99 دلار راهی بازار شود. البته این قیمت برای مدل یک ترابایتی آن است. شایان ذکر است که خرده فروشی آنلاین آمازون باندل‌های 500 گیگابایتی ندای وظیفه (Call of Duty) و آنچارتد 4 (Uncharted 4 Limited Edition)، این کنسول را نیز در حال حاضر به فروش گذاشته است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید