شرکت Nexbit به ریزر پیوست؛ محصول هیجان‌انگیزی ارائه می‌شود؟

خرید Nextbit توسط ریزر

شرکت Nexbit، سازنده خلاق گوشی‌هوشمند رابین (Robin) امروز به‌طور رسمی اعلام کرد که این شرکت به کمپانی ریزر پیوسته است. شرکت Razer برای ساخت محصولات گیمینگ از جمله‌ لپ‌تاپ‌ها و وسایل جانبی، شهرت دارد. این سازنده، مدعی شده است که این قرارداد در اوایل ماه جاری میلادی به ثبت رسیده و البته در حال‌حاضر، مشخص نیست که شرکت ریزر با پرداخت چه مبلغی توانسته Nextbit را خریداری نماید. در ادامه این مطلب، همراه دیجی‌رو باشید.

به عنوان بخشی از شرکت ریزر، Nextbit به عنوان یک واحد مستقل بر روی “طراحی و توسعه گوشی‌های هوشمند منحصر به فرد و ایجاد یک تجربه جدید” متمرکز خواهد بود. شرکت Nexbit با بستن این توافق، موافق بوده است زیرا احساس می‌کند که شرکت Razer همانند نکست‌بیت بر روی محصولات متمایز تمرکز می‌کند و به این سازنده کمک خواهد کرد تا با یک‌دیگر، مرز محدودیت‌ها را در بازار گوشی‌های هوشمند جابه‌جا نمایند.

البته این توافق باعث نخواهد شد تا وضعیت گوشی‌هوشمند رابین Nextbit تحت‌تاثیر قرار بگیرد و این گوشی، هم‌چنان توسط شرکت Nexbit پشتیبانی خواهد شد. گارانتی محصولات فروخته شده هم‌چنان برای شش ماه از الان، اعتبار دارد و در کنار این موضوع، شرکت نکست‌بیت موظف خواهد بود تا ماه فوریه 2018، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری از جمله وصله‌های امنیتی ماهانه را برای گوشی‌هوشمند خود ارائه دهد. البته این محصول، دیگر از طریق کانال‌های رسمی به فروش نخواهد رسید و شرکت نکست‌بیت بر روی توسعه محصولات جدید خود متمرکز می‌شود.

شرکت Razer و نکست‌بیت، برنامه‌ مشخصی را برای رونمایی از گوشی‌های هوشمند جدید ارائه نداده‌اند. با این‌حال، از آنجایی‌که نکست‌بیت به شرکت Razer پیوسته است، هنوز نمی‌دانیم که این سازنده به توسعه گوشی‌هوشمند خود ادامه می‌دهد یا از بودجه و منابع خود برای حمایت از محصولات و ایده‌های هیجان‌انگیز نکست‌بیت استفاده خواهد کرد.

مدتی پیش، شرکت Razer به‌طور رسمی اعلام کرد که به دنبال یک توسعه‌دهنده محصول (گوشی‌ هوشمند) است اما این بدین معنی نخواهد بود که لزوماً در حال توسعه یک گوشی‌هوشمند یا تبلت گیمینگ است. حتی در صورتی‌که چنین محصولی توسط شرکت Razer توسعه یابد، ممکن است در نهایت این پروژه کنار گذاشته شود. البته مطمئن هستیم که با عرضه یک محصول گیمینگ، این شرکت با گوگل برای توسعه نرم‌افزار آن همکاری خواهد کرد.

به هرحال، باید مدتی منتظر ماند و دید که شرکت Razer با تصاحب نکست‌بیت، چه هدفی را دنبال می‌کند. آیا این سازنده به دنبال حضور گسترده در بازار گوشی‌های هوشمند و تبلت است؟ سوالی که فعلاً نمی‌توان به روشنی به آن پاسخ دهیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید