نحوه دور زدن پیغام عدم دسترسی در هنگام دانلود از گوگل پلی

پیغام خطای This item isn’t available in your Country

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که قصد دارید از گوگل پلی برنامه ای را دریافت نمایید اما با پیغامی مبنی بر عدم امکان دسترسی در کشور شما یا This item isn’t available in your Country مواجه شده باشید. این پیغام به منزله آن است که اپلیکیشن مورد نظر برای استفاده در کشور شما قرار داده نشده است.

اما در دنیای گسترده‌ سیستم عامل اندروید واقعاً دیگر کاری نمانده که انجام نپذیرد.

با اسنفاده از یک اپلیکیشن تغییر آی پی، شما می بایست ابتدا از آی پی یک کشور دیگر استفاده نموده و سپس بدون محدودت از طریق آی پی همان کشور اقدام به دانلود از گوگل پلی نمایید.

برای این امر ابتدا باید اپلیکیشن تغییر آی پی را از اینجا دریافت نمایید.

سپس می‌بایست گوگل پلی را از بخش تنظیمات اپلیکیشن‌های در حال اجرا Clear Cache و همچنین Clear Data نمایید تا تمامی اطلاعات ذخیره شده از سوی شما در این اپلیکیشن، حذف گردد. حال باید اپلیکیشن را اجرا کنید. پس از اجرا، در صفحه اپلیکیشن گزینه ی Connect را بفشارید.پس از گذشت چند لحظه آی پی شما به صورت اتوماتیک به یک آی پی از کشور آمریکا متصل شده تا شما به راحتی بتوانید اپلیکیشن مورد نظر خود را بدون هیچ گونه محدودیت از طریق گوگل پلی دریافت نمایید.توجه نمایید که در تمام طول دانلود اپلیکیشن، می‌بایست این نرم افزار در حال اجرا باشد.سپس از اپلیکیشن خارج شوید و اتصال به آی پی کشور مورد نظر را قطع نمایید تا خللی در سرعت اتصال به اینترنتتان به وجود نیاید.

توجه داشته باشید در صورتی که بدون استفاده از اپلیکیشن تغییر آی پی وارد گوگل پلی شوید، وارد نسخه منطقه ای شده اید و می بایست برای استفاده از نسخه جهانی، دوباره مراحل بالا را طی کنید.

امیدواریم که این مطلب مفید بوده باشد

6 دیدگاه

    • سلام
      کانکت نشدن بستگی به آی اس پیتون و سرعت اینترنتتون میتونه داشته باشه.
      من در حال حاضر با اینترنت ۱مگ مخابرات وصل میشم بدون مشکل

  1. سلام من هم خیلی وقته از این راه برنامه های گوگل پلی رو دانلود میکنم . به دوستان توصیه میکنم نیاز نیست حتما با hotspot تغییر آی پی بدن برنامه هایی مث hexatech

  2. سلام من هم خیلی مدته که از این روش استفاده میکنم. توصیه میکنم دوستان نیاز نیست حتما از hotspot استفاده کنن برنامه هایی مث hexatech و یا shadow socks هم کاملا به این روش جواب میدن و برخلاف هات اسپات سبک تر ک رایگان هم هستن . ممنون

Comments are closed.