با مدل فیس لیفت شده‌ی رنو کپچر آشنا شوید!

رنو کپچر

رنو چند ماه پیش و در نماشگاه جنوا مدل 2017 از خودروی رنو کپچر را معرفی کرد و حالا هم این مدل آماده‌ی فروش در انگلستان است. به همین بهانه تصمیم گرفتیم نگاهی به این خودرو داشته باشیم.
رنو کپچر با قیمت 15،355 یورو (حدود 65 میلیون تومان) در انگلستان عرضه خواهد شد. البته در ایران نباید انتظار چنین قیمتی داشته باشیم! کپچر در پنج مدل مختلف عرضه خواهد شد که ارزان ترین آن ها 89 اسب بخار قدرت دارد. تمام مدل های این خودرو شاهد پیشرفت هایی بوده اند و امکاناتی همچون کروز کنترل و سیستم کنترل کشش و دیگر امکانات رفاهی در این مدل ها بهبود یافته یا اضافه شده است.

بسته به مدل های مختلف این خودرو، چرخ های آن 16 یا 17 اینچی خواهند بود. بهتر شدن مدل 2017 این خودرو را نمی توان انکار کرد اما برای خرید این خودرو در ایران مبلغ زیادی باید هزینه کنید! بعضی از مدل های رنو (مانند کولئوس) علی رغم آنکه قیمتی بیشتر از قیمت جهانی در ایران دارند، به ایران که می رسند آپشن هایشان هم کمتر می شود!
مدل های قدیمی تر رنو کپچر با قیمتی حدود دو برابر مدل 2017 آن (البته در خارج از کشور) در ایران عرضه می‌شوند. اما با وجود این افزایش قیمت ها، رنو کپچر هنوز هم اصلی ترین رقیب برای خودروهایی مانند پژو 2008 به شمار می‌آید و در بازار ایران جزو خودروهای با کیفیت است.
دیروز هم خط تولید دنا پلاس و پژو ۲۰۰۸ توسط رئیس جمهور افتتاح شد و با عرضه شدن پژو ۲۰۰۸ به بازار، باید شاهد رقابت بین این دو خودرو باشیم. در مقایسه‌ی این دو خودرو (پژو ۲۰۰۸ و رنو کپچر) مطلب در این سایت قرار داده بودیم که اگر قصد خرید خودرویی در بازه‌ی قیمت ۹۰ تا ۱۲۰ میلیون دارید، پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید