توسعه یک تلفن هوشمند مجهز به تکنولوژی شارژ مغناطیسی از راه دور توسط ال‌جی

گوشی هوشمند ال جی با شارژر مغناطیسی

به گزارش رسانه Business Korea کمپانی ال‌جی اخیراً گوشی هوشمندی را تولید و طراحی کرده است که از فاصله 2.75 اینچی به‌واسطه «فناوری تشدید مغناطیسی» قادر به شارژ شدن است. از آنجایی که لازمه چنین فناوری (فناوری القای الکتریکی) قرار گرفتن دستگاه شما در طول مدت شارژ بر روی یک صفحه رسانا است، این قضیه می‌تواند رؤیای دیرینه ما برای شارژ دستگاه از راه دور را محیا کند. پیشرفت‌های اخیر مقده ساز شده است تا فاصله بین دستگاه شما و این صفحه رسانا از 0.78 اینچ به 2.75 اینچ کاهش یابد.

علاوه بر این، شارژ تشدید مغناطیسی می‌تواند تا 7 وات جریان را به وجود آورد. این میزان قدرت حتی برای بی‌تاب‌ترین و عجول‌ترین کاربران نیز کاملاً مناسب خواهد بود چرا که شما قادر خواهید بود تا در کمتر از یک ساعت، ظرفیت شارژ باتری دستگاه خود را از 0 به 100 برسانید. بدین ترتیب نه تنها شما قادر به شارژ کردن دستگاه خود بدون نیاز به قرار گرفتن بر روی یک صفحه هستید، بلکه می‌توانید از سرعت بسیار بالایی همسان با گوشی‌های مدرن دنیا نیز بهره‌مند باشید.

گوشی هوشمند ال جی با شارژر مغناطیسی

برخی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند بارها اعلام کرده‌اند که به‌سختی در حال کار بر روی رزونانس مغناطیسی تکنولوژی شارژ هستند. انتظار می‌رود که کمپانی‌هایی نظیر اوپو، میزو و هواوی به‌زودی و طی سال‌های پیش رو تلفن‌های هوشمند خود را همراه با تکنولوژی شارژ مغناطیسی از راه دور روانه بازار کنند. در این بین رسانه Business Korea گزارش می‌دهد که ال‌جی در حال حاضر به این تکنولوژی دست یافته و توسعه آن را به پایان رسانده است و به دنبال زمانی مناسب برای عرضه آن است.