سیستم مورد نیاز برای بازی رزیدنت اویل 7 مشخص شد

سیستم مورد نیاز برای بازی رزیدنت اویل 7 مشخص شد

عنوان رزیدنت اویل 7 بر روی چندین پلتفرم مختلف نظیر پلی استیشن 4 (PS4 Pro)، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد. درباره کنسول‌ها که مشکلی وجود نخواهد داشت و سازندگان، بازی‌های خود را مطابق با قدرت کنسول‌ها می‌سازند اما وضعیت در PC متفاوت است و باید مطمئن باشید سیستم شما توانایی اجرای بازی را دارد.

خبر خوب برای بازیکنانی که قصد دارند بر روی کامپیوتر شخصی خود بازی رزیدنت اویل 7 را اجرا کنند این است که سیستم مورد نیاز برای این بازی به کمک صفحه استیم فاش شده است. از حداقل سیستم مورد نیاز مشخص است که کاربران مک توانایی اجرای این بازی را نخواهند داشت چراکه حداقل سیستم عامل لازم برای اجرای بازی، ویندوز 7 ذکر شده است.

در بخش پردازنده، برای اجرای بازی حداقل به پردازنده اینتل Core i5 4460 یا FX-6300 AMD و یا پردازنده‌های قدرتمندتر نیاز است. همچنین 8 گیگابایت رم و کارت گرافیک GTX 760 انویدیا یا AMD Radeon R7 260x نیز از دیگر الزامات برای انجام این بازی می‌باشند.

در بخش سیستم پیشنهادی نیز، در اختیار داشتن قدرت سخت افزاری نظیر پردازنده اینتل Core i7 3770،  رم 8 گیگابایتی و کارت گرافیک GTX 960 انویدیا یا AMD Radeon R9 280X دیده می‌شود.با این حال هنوز مشخص نیست نصب این بازی چه میزان از فضای حافظه را اشغال خواهد کرد.

رزیدنت اویل 7 قرار است 4 ام بهمن (24 ژانویه 2017) منتشر شود بنابراین اگر سیستم فعلی شما توانایی اجرای این بازی را ندارد می‌توانید تا آن زمان نسبت به ارتقای سخت افزاری سیستم خود اقدام کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید