سازندگان Rise of the Tomb Raider از رقابت با Fallout 4 ترسی ندارند

Rise of the Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider

بازی بسیار زیبای Rise of the Tomb Raider که در نمایشگاه E3 امسال نمایش بسیار موفقی داشت و توانست نگاه ها را به خود جلب کند، قرار است در تاریخ 10 نوامبر امسال و دقیقا همزمان با بازی Fallout 4، که از قضا این بازی هم در نمایشگاه E3 سر و صدای زیادی به پا کرده بود، منتشر شود. ولی این طور که به نظر می رسد، سازنده این عنوان یعنی Crystal Dynamics هیچ نگرانی ای بابت این مسئله و همزمانی عرضه بازی خود با Fallout 4 ندارد.

اخیرا وب سایت GamingBolt مصاحبه ای را با برایان هورتون (Brian Horton) کارگردان بازی Rise of the Tomb Raider ترتیب داده است و وی در این مصاحبه عنوان کرده که ترسی از رقابت با عنوان فوق العاده محبوب Fallout 4 ندارد.

وی در بیان دلیل این که چرا هراسی از رقابت با Fallout 4 ندارد، بیان داشته است که احساس می کند بازی Rise of the Tomb Raider تجربه جدیدی را برای گیمر ها به ارمغان خواهد آورد و مشابه بازی ای همچون Fallout 4 نمی باشد. به علاوه وی معتقد است که کیفیت یک بازی می تواند برگ برنده آن در زمینه فروش و محبوبیت در بین گیمر ها باشد و عنوانی که تیم وی در دست ساخت دارد، از کیفیت لازم برخوردار می باشد. او در مورد تاریخ عرضه این بازی گفته است:

در مورد آن تاریخ، احساس خوبی دارم.

Fallout 4
Fallout 4

آقای هورتون در این مصاحبه توضیح داده است که بازی Rise of the Tomb Raider، عنوانی خواهد بود که به خواسته تمامی هواداران سری Tomb Raider پاسخ خواهد داد و آن ها را راضی خواهد کرد. این بازی به گونه ای طراحی شده تا هم طرفداران قدیمی این سری را راضی و خوشحال نماید و هم آن هایی که از نسخه های جدید و بازسازی شده آن لذت برده اند را به خواسته خود برساند. همچنین اشاره شده است که در این بازی هر دو سبک اکشن و مخفی کاری در بازی گنجانده شده و طرفداران می توانند آن طور که دوست دارند بازی را انجام دهند.

بازی Rise of the Tomb Raider که برای مدتی محدود در انحصار کنسول های مایکروسافت یعنی Xbox One و Xbox 360 خواهد بود، در تعطیلات سال نوی میلادی برای این کنسول ها عرضه خواهد شد. دارندگان کنسول های پلی استیشن 4 و PC برای بازی کردن این عنوان باید تا سال 2016 صبر کنند. با توجه به این که بازی Fallout 4 نیز برای هر سه کنسول پلی استیشن 4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد، مطمئنا گیمر های بسیاری آن را تجربه خواهند کرد و بسیار جالب خواهد بود که ببینیم دارندگان کنسول های مختلف کدامیک از بازی های Fallout 4 و یا Rise of the Tomb Raider را زودتر از دیگری تهیه و بازی خواهند کرد.

attackofthefanboy