لیست زمان‌بندی آپدیت گوشی‌های سامسونگ به اندروید مارشمالو ۶٫۰ منتشر شد

آپدیت اندروید مارشالو برای گوشی های سامسونگ
آپدیت اندروید مارشالو برای گوشی های سامسونگ

اگر دارنده یک گوشی گلکسی سامسونگ هستید و منتظر آپدیت اندروید مارشمالو، این خبر متعلق به شماست چرا که روز گذشته لیستی از دیوایس های سامسونگ که به زودی اندروید مارشمالو ۶٫۰ را دریافت خواهند کرد فاش شد.

این لیست با پرچمداران جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس شروع می شود. این دو دیوایس از اولین گوشی های سامسونگ خواهند بود که آپدیت اندروید مارشالو را دریافت خواهند کرد؛ البته ماه آینده!

دیوایس های بعدی سامسونگ که به اندروید مارشالو آپدیت خواهند شد، همانطور که انتظار می رود گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج می باشند که هر دو آنها در ژانویه ۲۰۱۶ این آپدیت را دریافت خواهند کرد. در فوریه نوبت به گلکسی نوت اج و گلکسی نوت ۴ خواهد رسید و بعد از آنها نیز گلکسی اس ۵ و گلکسی آلفا در صف مارشمالویی‌ها قرار دارند.

در مرحله دوم نیز چند گوشی دیگر از جمله گلکسی A8، گلکسی A7، گلکسی A5، گلکسی A3، گلکسی E7 و گلکسی E5 به سیستم عامل اندروید مارشالو به روز خواهند شد، اما هنوز زمان ارائه این آپدیت برای آنها مشخص نیست.
آپدیت اندروید مارشمالو با خود ویژگی های جدیدی مانند Doze دارد . این ویژگی گوشی را در زمان استراحت، به خواب عمیقی فرو می‌برد که باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می شود. همچنین با مارشمالو قوانین سطح دسترسی اپلیکشین ها دستخوش تغییر شده و دیگر اپ ها مثل گذشته آزادانه تمامی دسترسی ها را نخواهند داشت و کاربر می تواند از اپلیکیشن استفاده کرده بدون آنکه دسترسی های زیادی به آن بدهد.
sammi

2 دیدگاه

Comments are closed.