Rovio بازی Battle Bay را در همین هفته عرضه می‌کند! [تماشا کنید]

شرکت Rovio که اغلب آن را با بازی انگری بردز به یاد می‌آوریم، قصد دارد یک بازی کاملا متفاوت را در همین هفته منتشر کند. اگر شما از بازی انگری بردز خسته شده‌اید، با دیدن Battle Bay بسیار خوشحال خواهید شد، چرا که این بازی هیچ ارتباطی با سری محبوب انگری بردز ندارد.

در زیر تیزر ویدیویی بازی Battle Bay را مشاهده کنید:

در Battle bay بازیکنان واقعی سعی در غرق کردن کشتی یکدیگر در دریا دارند. شما می‌توانید در این بازی یک کشتی انتخاب کنید و اسلحه و تجهیزات مختلفی را به آن اضافه کرده و به جستجوی حریفان بپردازید. امکان جنگ‌ در مقیاس بزرگ نیز فراهم است که در آن 5 بازیکن با یکدیگر روبه‌رو خواهند شد.

کشتی‌های متفاوتی وجود دارند که هریک دارای ویژگی خاصی هستند. تنوع زیادی در انتخاب سلاح‌ها، زره‌ها، آیتم‌ها و توانایی‌هایی که هر بازیکن قادر به استفاده از آن‌هاست، وجود دارد.

توپ، اژدر و نارنجک سلاح‌هایی خواهد بود که در ابتدای بازی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. Rovio همچنین وعده داده که امکاناتی مثل وصل کردن اکانت‌ شبکه‌های اجتماعی و امکان چت با دوستان در این بازی را فراهم کند. بازی Battle bay به صورت رایگان در دسترس خواهد بود، ولی تبلیغات محصولات شرکای Rovio در این بازی وجود خواهد داشت. همچنین Rovio اشاره کرده بازی برای افراد بالای 13 سال مناسب است. امکان خرید درون برنامه‌ای تجهیزات جنگی نیز وجود دارد.

Battle Bay برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS در تاریخ 4 می عرضه خواهد شد. کسانی که برای این بازی پیش ثبت‌نام کرده بودند یک بسته استارت حاوی 200 مروارید و یک آیتم کمیاب دریافت خواهند کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید