آیفون 7 با رنگ آبی تیره به بازار عرضه میشود؟

شایعه: آیفون 7 با رنگ آبی پر رنگ به بازار عرضه میشود

به تازگی شایعه جدیدی منتشر شده که ادعا میکند اپل قصد دارد در محصول جدید خود،آیفون 7، رنگ آبی پر رنگ را جایگزین رنگ خاکستری کند.

شایعه: آیفون 7 با رنگ آبی پر رنگ به بازار عرضه میشودطبق گزارشی که از طرف یکی از عرضه کنندگان محصولات اپل، در وبسایت ژاپنی مرتبط با اپل به نام Mac Otakara نقل شده است، مدل آیفون 7 در 4 رنگ: نقره ای، طلایی، رز گلد و آبی پر رنگ به بازار عرضه خواهد شد و گفته میشود این یک فرصت مناسب برای اپل است تا رنگ خاکستری را از مدل جدید خود حذف کند.

Mac Otakara سابقه بسیار خوبی در گزارش محصولات آینده اپل دارد و پیش از این نیز به پیش بینی محصولات جدید اپل پرداخته بود. با این حال با توجه به اینکه منبع محکمی پشت این ادعا وجود ندارد هنوز شک و تردید های زیادی در این باره وجود دارد. این منبع همچنین ادعا کرده که آیفون 7 از شیشه صفحه ای مشابه گوشی نسل فعلی خود استفاده خواهد کرد.

همچنین طبق آخرین گزارشات، آیفون 7 ظاهری شبیه مدل قبلی خود آیفون 6 و آیفون 6S دارد و تفاوت اصلی در مشخصات داخلی آنها ست. آیفون7 از تراشه Apple A10 و 256 گیگابایت حافظه داخلی بهره میبرد و درباره مدل آیفون 7 اس نیز گفته میشود با دوربین 2 لنزه و رم 3 گیگابایتی تولید میشود.