آیا هواوی از دو گوشی مخصوص بانوان و یک تبلت در IFA 2016 رونمایی می‌کند؟

به سرعت در حال نزدیک شدن به یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای تکنولوژی جهان هستیم. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید این نمایشگاه با نام IFA در شهر برلین، آلمان دایر خواهد شد. مطابق سال‌های گذشته بسیاری از شرکت‌های فعال در رده بالای صنعت تکنولوژی احتمالاً از تازه‌ترین دستاوردهایشان طی این رویداد خبری رونمایی خواهند کرد. در این بین هواوی نیز یکی از شرکت کنندگان بزرگ این نمایشگاه است که احتمالاً از چند دستگاه جدید رونمایی خواهد کرد.

طی هفته‌های گذشته شایعات و تیزرهای زیادی منتشر شد که همگی اذعان به رونمایی هواوی از یک تبلت جدید با نام هواوی مدیا پد ام 3 (Huawei MediaPad M3) داشتند. این محصول تبلتی خواهد بود که حتی اخیراً ما شاهد درز اطلاعات آن نیز بوده‌ایم. به هر حال طی بازه‌های زمانی مختلف ما حتی رونمایی از یک گوشی هوشمند جدید را نیز شنیده‌ایم. در حالی که به نظر می‌رسد این محصول یک گوشی هوشمند اندرویدی است، یکی از این شایعات سفت و سخت معتقد است که نام این محصول هواوی نووا خواهد بود. اگر شنیده باشید این شایعات مدعی هستند که گوشی هواوی نوا (Huawei Nova) محصولی مخصوص بانوان خواهد بود. حال امروز شایعه جدیدی به گوش می‌رسد که خبر از عرضه دو گوشی هوشمند و یک تبلت توسط هواوی در مراسم IFA 2016 باشیم.

تازه‌ترین شایعات توسط حساب کاربری evelaks در توییتر منتشر شده است. این شخص اواخر شب گذشته در توییتر خود رسماً نوشت که هواوی نووا، نووا پلاس و مدیا پد ام 3 طی IFA 2016 رونمایی خواهند شد. در این شایعه جدید آمده است که هواوی علاوه بر مدل نوا، مدلی با نام نوا پلاس نیز طی این رویداد خبری معرفی خواهد کرد. به احتمال زیاد این شرکت چینی قصد دارد تا محصول جدید خود را به سبک گوشی هواوی پی 9، پرچم‌دار فعلی خود روانه بازار کند. لازم به ذکر است که هواوی پی 9 در دو مدل معمولی و پلاس روانه بازار می‌شود که بدون شک مدل پلاس حاوی صفحه نمایش بزرگ‌تر و یا شاید فناوری‌هایی جذاب‌تر باشد.