گلکسی اس 7 مجهز به اسکنر چشمی با قیمتی گران‌تر از نسل فعلی![شایعه]

گلکسی اس ۷
گلکسی اس ۷

براساس گزارشی که به تازگی از لهستان منتشر شده، شاید شما نیاز پیدا کنید تا پول بیشتری برای خرید گلکسی اس 7 کنار بگذارید، چرا که این در این گزارش ادعا شده سامسونگ قصد دارد قیمت اس 7 را مقداری نسبت به نسل فعلی یعنی گلکسی اس 6 افزایش دهد.

Evan Blass مدعی شده سامسونگ در سال 2016 چهار مدل از سری اس 7 را ارائه خواهد کرد؛ گلکسی اس 7، گلکسی اس 7 پلاس، گلکسی اس 7 اج، گلکسی اس 7 اج پلاس.

در این گزارش آمده است، سامسونگ در سری اس 7 از تکنولوژی اسکنر چشمی استفاده خواهد کرد و دلیل قیمت گذاری بیشتر گلکسی اس 7 نیز همین موضوع خواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا این سیستم به طور کامل جایگزین تکنولوژی اسکنر اثر انگشت در اس 7 خواهد شد یا در کنار آن قرار خواهد گرفت. در هر صورت سیستم اسکنر چشمی اجازه می‌دهد به راحتی و با سرعت هر چه بیشتر تشخیص هویت کاربر صورت پذیرد که نمونه‌ی آن را در حال حاضر می توان در سری لومیا 950 مایکروسافت پیدا کرد.

اگر این گزارش حقیقت داشته باشد در نهایت ما شاهد برچسب قیمتی در حدود 700 دلار بر روی Galaxy S7 خواهیم بود که به طور حتم نسخه‌ی اج و پلاس قیمت بیشتری خواهد داشت!

انتظار می‌رود سامسونگ در فوریه سال 2016 از گلکسی اس 7 و خانواده‌اش رونمایی کند که به طور حتم تا آن زمان اطلاعات بیشتری از آنها منتشر خواهد شد.