پتنت جدید بند قابل تعویض ساعت‌های هوشمند سامسونگ منتشر شد

پتنت بند قابل تعویض سامسونگ

اگر از طرفداران اپل در رابطه سامسونگ سؤال کنید، شروع به سرزنش سامسونگ به خاطر تقلید از نوآوری‌های اپل می‌کنند. گرچه بعضی موارد در این سرزنش‌ها و عتاب‌ها، نوعی اغراق دیده می‌شود و شرکت‌ها سعی و تلاش خود را می‌کنند تا به فکر ایجاد نوآوری‌هایی جدید و خلاقانه برای تولید محصولات رقابتی باشند. اما بعضی مواقع هم باید به این طیف از طرفداران اپل حق داد. پتنت جدیدی که به‌تازگی از سامسونگ منتشرشده گواه این ادعا است.

در این پتنت که نوعی مکانیسم بند‌های قابل‌تغییر ساعت‌های هوشمند است، از تصاویر گرافیکی ساعت‌های هوشمند اپل استفاده‌شده است. هیچ‌کس نمی‌تواند این تصاویر گرافیکی را که بسیار شبیه به ساعت هوشمند اپل است انکار کند. ظاهر پیچ دیجیتال و حتی درگاه شارژ در پشت آن در جا و اندازه مناسب هستند. می‌توانید تصاویر بیشتری از پتنت جدید سامسونگ را مشاهده نمایید.

اگر شما نیز خواهان فهمیدن هدف ساخت این پتنت جدید سامسونگ هستید، باید بگویم که تنها نیستید. گرچه به نظر می‌رسد هدف ساخت چنین پتنتی برای راحتی تعویض بندهای ساعت است.

گرچه می‌توان گفت این تصاویر اصلاً شبیه به ساعت‌های هوشمند سامسونگ نیست و  هدف استفاده از چنین تصاویری نیز هنوز معلوم نیست. بااین‌حال ساعت‌های Gear S2 سامسونگ، محصولاتی منحصربه‌فرد هستند و ترکیب و ظاهر شماره‌های داخل، آن را برای مقاصد جهت‌یابی مفید می‌کند.

ساعت Gear S2 سامسونگنظر شما چیست؟ آیا به نظر شما سامسونگ به‌عمد از تصاویر ساعت اپل برای ثبت حق اختراع جدید خود استفاده کرده است؟