نام تجاری ” Gear Fit Pro ” توسط شرکت سامسونگ به ثبت رسید؛ محصول جدیدی در راه است؟

ثبت Gear Fit Pro توسط سامسونگ

در زمینه دست‌بند‌های مچی سلامتی‌محور، شرکت سامسونگ دست‌بند Gear Fit 2 را به کاربران پیشنهاد می‌دهد. با این‌حال، به‌نظر می‌رسد که این سازنده در حال توسعه یک دست‌بند مچی دیگر است و آن‌را به‌زودی ارائه خواهد داد.

براساس یک گزارش جدید توسط سم‌موبایل، نام تجاری ” Gear Fit Pro ” توسط سامسونگ برای یک دست‌بند مچی سلامتی‌ممحور به ثبت رسیده است و با توجه به عدم رونمایی از یک محصول با این اسم، انتظار داریم که Gear Fit Pro یک محصول معرفی‌نشده باشد.

هنوز مشخص نیست که دست‌بند مچی Gear Fit Pro چه قابلیت‌هایی دارد اما با توجه به استفاده از پسوند “پرو” در نام‌گذاری این محصول، انتظار داریم که Gear Fit Pro در مقایسه با Gear Fit 2 به قابلیت‌های بیشتری مجهز شده باشد یا این دست‌بند به عنوان یک جایگزین برای Gear Fit 2 ارائه خواهد شد و به همین جهت برای رونمایی از این محصول، نام تجاری دیگری انتخاب می‌شود.

البته در حال‌حاضر، مشخص نشده است که شرکت سامسونگ در چه زمانی از Gear Fit Pro رونمایی خواهد کرد اما ممکن است در کنگره جهانی موبایل، اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول به‌دست آوریم.

شرکت سامسونگ، به‌تازگی تایید کرده است که گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 در MWC در شهر بارسلونا رونمایی نخواهد شد و ممکن است شرکت سامسونگ، محصولات دیگری را در این نمایشگاه معرفی نماید. برای مثال، احتمالاً این سازنده از تعدادی تبلت جدید رونمایی خواهد کرد و حتی ممکن است برخی از گوشی‌‎های میان‌رده جدید سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ارائه شود. به همین جهت، فرصت بسیار خوبی است تا این سازنده، دست‌بند مچی هوشمند جدید خود را نیز به همراه محصولات دیگر در این نمایشگاه معرفی نماید.

از آنجایی‌که صحت این ادعا به‌طور رسمی تایید نشده است، هیچ تضمینی برای رونمایی از دست‌بند مچی هوشمند جدید سامسونگ وجود ندارد و به همین جهت، چندان نباید برای رونمایی از این محصول منتظر باشید. در نهایت، باید گفت که کنگره جهانی موبایل در 27 فوریه برگزار خواهد شد و پس از چهار روز در 2 مارس به کار خود خاتمه می‌دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید