فبلت +Galaxy S6 edge به دوربین 16 مگاپیکسلی مجهز خواهد بود

Galaxy S6 edge Plus

فبلت جدید شرکت سامسونگ با صفحه خمیده که مدلی از گوشی هوشمند Galaxy S6 edge خواهد بود، قرار است در تاریخ 13 اوت (22 مرداد) همراه با گوشی هوشمند Galaxy Note 5 رونمایی شود. اخیرا مطلع شده ایم که فبلت +Galaxy S6 edge از 4 گیگابایت حافظه رم برخوردار خواهد بود و در کنار آن از چیپ پردازشی Exynos 7420 بهره خواهد برد که پیش از این در گوشی هوشمند Galaxy S6 و S6 edge نیز استفاده شده بود.

حال اطلاعات جدیدی در مورد دوربین این فبلت به بیرون درز کرده است. طبق این اطلاعات، فبلت +Galaxy S6 edge از دوربینی 16 مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود. این مورد نشان می دهد که این فبلت در بیشتر جنبه های سخت افزاری همانند مدل های کوچکتر بوده و تغییر خاصی نخواهد داشت، زیرا دوربین گوشی های Galaxy S6 و S6 edge نیز دقیقا همین کیفیت را دارند.

Galaxy S6 edge Plus Cameraاین اطلاعات از آن جا فاش شد که چند روز پیش ماژول دوربین +Galaxy S6 edge به کشور هند فرستاده شده بود و بنابر این شرکت هندی Zauba که ورود و خروج کالا به این کشور را مدیریت می کند، مشخصات آن را به ثبت رسانده است که در تصویر بالا می توانید آن را مشاهده کنید.

به نظر می رسد فبلت +Galaxy S6 edge تنها از لحاظ اندازه نسبت به Galaxy S6 edge پیشرفت داشته است اگر چه میزان رم بیشتر آن نیز می تواند کمی این فبلت را از برادر کوچکتر خود متمایز کند. پیش بینی می شود این فبلت از صفحه نمایشی با ابعاد 5.5 یا 5.7 اینچ از نوع Super AMOLED و با دقت تصویری QHD استفاده کند.

gsmarena