پیش فروش نسخه المپیکی گلکسی اس 7 اج با قیمت 879 یورو آغاز شد

نسخه المپیکی گلکسی اس 7 اج

تنها یک روز پس از معرفی رسمی نسخه ویژه گوشی هوشمند گلکسی اس 7 اج سامسونگ به مناسبت بازی‌های المپیک برزیل، این مدل محدود، در کشور آلمان برای پیش خرید در دسترس قرار گرفته است. کمپانی کره‌ای سامسونگ نام این گوشی هوشمند را در لیست محصولات خود بر روی وب‌سایت رسمی این شرکت قرار داده و قیمتی 879 یورویی (حدود 970 دلار) برای آن تعیین کرده است.

برخلاف نسخه معمولی گلکسی اس 7 اج، مدل ویژه بازی‌های المپیک، درون یک بسته‌بندی طرح‌دار قرار داده شده و دارای شماره شناسایی منحصر به فرد و اختصاصی (مانند GER-0001 یا GER-0002 و … و یا GER-2016) خواهد بود.

بسته بندی طرح‌دار نسخه المپیکی گلکسی اس 7 اجشایان ذکر است که تنها 2016 دستگاه از این گوشی هوشمند برای فروش در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر قصد خرید این محصول ویژه را دارید باید هر چه سریع‌تر اقدام کنید. ارسال گوشی هوشمند مذکور به خریداران از 18 ژوئیه (28 تیر) آغاز خواهد شد که در واقع روز رسمی عرضه این محصول خواهد بود. در نهایت اینکه علاوه بر کشور آلمان، نسخه المپیکی گلکسی اس 7 اج در کشورهای آمریکا، برزیل، چین و کره‌جنوبی نیز در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.