گلکسی اس 7 سامسونگ در یک ویدیو فاش شد؛ [تماشا کنید]

طرحی از گلکسی اس 7 سامسونگ

در چند ماه اخیر اطلاعات و تصاویر بسیار زیادی از گلکسی اس 7 سامسونگ فاش شده است تا جایی که در حال حاضر ما می‌دانیم این گوشی چگونه ظاهری دارد و به چه سخت افزاری مجهز شده است! اگر این اطلاعات برای شما کافی نبوده است، روز گذشته ویدیویی فاش شد که در طول آن این گوشی به صورت کامل به نمایش گذاشته می‌شود و همچنین ثابت می‌کند که شایعات حقیقت داشته‌اند و کره‌ای‌ها درگاه کارت حافظه میکروSD را به پرچمدار خود باز گردانده‌اند!

با انتشار این ویدیو، اطلاعات بسیار زیادی تایید می‌شود که از مهم ترین آنها پشتیبانی این گوشی از کارت microSD است که توسط یک سینی و به همراه سیم کارت در گلکسی اس 7 جای می‌گیرد. با این حال به نظر می‌رسد در این گوشی خبری از USB Type-C نیست و همان پورت معمول میکرو USB در این گوشی جا خوش کرده است. همچنین اطلاعاتی تایید نشده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد گلکسی S7 به باتری‌ای با ظرفیت 2800 میلی آمپر مجهز شده است و نه 3000 میلی آمپر! اما ما همچنان امیدواریم که این گوشی یک باتری بزرگ داشته باشد.

تا رونمایی از گلکسی اس 7 زمان زیاد باقی نمانده است و سامسونگ به منظور رونمایی از این گوشی چندین تیزر تبلیغاتی را نیز منتشر کرده است؛ 21 فوریه روز معرفی این گوشی است، یعنی کمتر از یک هفته دیگر و یک روز قبل از شروع کنگره جهانی موبایل بارسلونا. بنابراین در روز های آینده با پوشش کامل اخبار این نمایشگاه و خبرهای پیرامون آن با دیجی رو همراه باشید.