بروزرسانی سامسونگ گلکسی اس 7 و اس 7 اج برای بهبود عملکرد دوربین

گلکسی اس 7 و اس 7 اج هر دو مدل‌های خوب و بسیار موفق بازار هستند و Galaxy S7 edge در آزمایش ما بسیار خوب درخشید و حتی دوربین آن توانست مورد تحسین ما و بسیاری از کارشناسان قرار گیرد. با این وجود هنوز هم مشکلاتی در این دو زوج موفق وجود دارد که شرکت سامسونگ با ارائه بروزرسانی‌های مختلف سعی بر رفع آنها دارد.

در بررسی که ما انجام داده بودیم، متوجه مشکل کوچکی در دوربین گلکسی اس اج 7 شدیم. این مشکل در فیلم‌برداری‌های طولانی و پشت سر هم اتفاق می‌افتد.

بروزرسانی جدید توسط SamMobile از کشور انگلستان شروع شده است و کم‌کم برای سایر نقاط دنیا نیز منتشر خواهد شد. این بسته بروزرسانی شامل بهبودهایی در دوربین به همراه آخرین وصله‌های امنیتی گوگل است. این بروزرسانی برای کاربران گلکسی اس 7 در انگلستان حیاتی‌تر است زیرا آنها در ماه گذشته قادر به دریافت بروزرسانی امنیتی نبوده‌اند.

samsung galaxy s7

سامسونگ علاوه بر رفع مشکل چشمک زدن تصویر پس از پایان فیلم‌برداری، مشکلات دیگر دوربین را نیز بهبود بخشیده تا این دوربین فوق‌العاده بتواند به خوبی وظیفه خود را انجام دهد. از مشکلات دیگری که به صورت کامل رفع شده‌اند می‌توان به حل باگ مربوط به شناسایی کاور‌های رسمی سامسونگ و همچنین مشکل باز نشدن اپلیکیشن دوربین از طریق صفحه قفل اشاره کرد.

 و در نهایت اکنون قابلیت Quick View نیز رفع باگ شده و اکنون می‌توانید به وسیله آن پس از پایان فیلم‌برداری، ویدئو گرفته شده را سریعا ببینید. این بروزرسانی برای مناطق اروپا حجمی 329 مگابایتی دارد اما ممکن است در سایر نقاط دنیا این بروزرسانی تنها 70 مگابایت حجم داشته باشد.