کالبدشکافی گلکسی اس 8 پلاس و دریافت امتیاز تعمیر پذیری افتضاح!

بالاخره بعد از مدتها گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ به بازار خواهند آمد و قابل دسترس خواهند بود. دیگر کم کم باید برای خرید این گوشی آماده شویم؛ در این پست می خواهیم نیم نگاهی به گزارش بررسی iFixit در مورد تعمیرپذیری گلکلسی اس 8 پلاس داشته باشیم. با دیجی رو همراه باشید:


افراد بسیاری در iFixit تمام تلاش خود را برای کالبد شکافی +Galaxy S8 انجام دادند تا به این سوال پاسخ دهند: “آیا تعمیر +Galaxy S8 کار آسانی است؟”

این دستگاه در تست دوام از 10 امتیاز توانست 4 امتیاز را نصیب خود کند؛ در این ارزیابی امتیاز 10 به دستگاهی اختصاص می گیرد که تعمیرات آن بسیار ساده باشد. شیشه استفاده شده در جلو و عقب گوشی باعث می شود شانس اینکه چیزی را خراب کنید دو برابر شود، این پنل های شیشه ای توسط چسبی بسیار محکم در محل خود قرار داده شده اند،  این بدین معناست که دسترسی به داخل گلکسی اس 8 پلاس کاری بسیار سخت است.

بخاطر صفحه خمیده این گوشی، جایگذاری دوباره شیشه جلویی دستگاه بدون آسیب رساندن به آن کاری تقریبا غیر ممکن است؛ باید توجه داشته باشید که برای تعمیر این گوشی با وجود اینگونه موارد باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کنید – اگر به اندازه کافی در کار خود دقیق نباشید ممکن است هزینه بسیاری را متحمل شوید.

بر اساس گفته iFixit اجزای لبه های کناری دستگاه ماژولار بوده و به طور مستقل می توان آنها را جایگذاری کرد (اگر تا به حال سعی کرده باشید به آنها دسترسی پیدا کنید دقیقا متوجه منظور iFixit می شوید) به طور مثال باتری به همین صورت است اما چسب سختی که از آن در پنل عقبی دستگاه استفاده شده کار را کمی سخت می کند. اگر خیلی مشتاق به دیدن گزارش کامل این کار هستید می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

گزارش کامل کالبد شکافی +Galaxy S8

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید