زمان رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ مشخص شد

در شرایطی که گلکسی نوت 7 حیثیت سامسونگ را به نوعی بازیچه دست خود قرار داد، ما نزدیک به دومین موج بازگردانی این فبلت از سوی مشتریان هستیم. تا پیش از این یک بار این اتفاق رخ داده بود و نسخه سالم و بدون دردسری در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته بود ولیکن چندین انفجار و آتش سوزی مختلف نیز از این نسخه منتشر شد تا همچنان از گلکسی نوت 7 به عنوان محصولی خطرناک یاد شود.

هر 4 شرکت عامل اصلی آمریکایی به خریداران این گوشی هوشمند اجازه دادند تا با پس فرستادن گوشی های خود، گوشی جدیدی را دریافت کنند. شاید اگر در حادثه‌ای که روز چهارشنبه رخ داد و گلکسی نوت منفجر شده در هواپیما باعث آتش سوزی و انفجار هواپیما می‌شد، کار به جاهای باریک‌تری می‌رسید!

در حالی که سامسونگ احتمالاً با این فبلت خود میلیاردها دلار ضرر خواهد کرد، آینده‌ی این برند به شدت در خطر می‌افتد. بنابراین این شرکت برای آن که بتواند چشم علاقه‌مندان به تکنولوژی را به آینده بدوزد، خیلی زود تیزر گوشی گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) را منتشر کرد. در اینت تیزر تبلیغاتی نوشته شده که پرچمدار بعدی سامسونگ را در تاریخ 26 فوریه سال آینده میلادی (26 اسفند 1395) و طی نمایشگاه کنگره جهانی موبایل (MWC 2017) را ملاقات خواهیم کرد.

این به شدت سخت است که خریداران بار دیگر به سامسونگ اعتماد کنند و بار دیگر حتی قصد خرید نسخه های سالم گلکسی نوت 7 را داشته باشند؛ بنابراین این شرکت به احتمال خیلی زیاد تمرکز بسیاری را بر روی گلکسی اس 8 خواهد داشت و به نظر می‌رسد که گلکسی اس 8 حاوی ایده های هوشمندانه‌ای خواهد بود و سامسونگ از تکنولوژی‌هایی رونمایی خواهد کرد تا بتواند به نوعی دل علاقه‌مندان به خود را بار دیگر به دست آورد.

دیجی رو تازه‌ترین اخبار پیرامون پرچمدار آینده شرکت سامسونگ، Galaxy S8 را پوشش خواهد داد.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید