گلکسی اس 9 پلاس با 4 گیگابایت رم در بنچمارک Geekbench رویت شد!

پرچمداران سری اس امسال سامسونگ در ماه آوریل معرفی و عرضه شدند. خبرهایی که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد تا گوشی‌های جدید این سری یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را کمی زودتر و در اواخر ماه فوریه یا اوایل ماه مارس معرفی کند.

امروز یکی از دو پرچمدار سال 2018 سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 پلاس در بنچمارک Geekbench مورد تست قرار گرفت. همانطور که می‌دانید با تست شدن گوشی‌های مختلف در بنچمارک‌ها، برخی از اطلاعات آنها مشخص می‌شود. گلکسی اس 9 پلاس هم ازین قاعده مستثنا نبود و برخی از مشخصات پرچمدار جدید سامسونگ فاش شد.

گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس با شماره مدل‌های SM-G960 و SM-G965 عرضه خواهند شد. در تصویر زیر نتیجه مربوط به تست گلکسی اس 9 در بچمارک Geekbench را مشاهده می‌نمایید.

بنچمارک گلکسی اس 9 پلاس

همانطور که مشخص است اس 9 پلاس به چیپست جدید سامسونگ یعنی اگزینوس 8910 مجهز است که چند روز پیش معرفی شد. همچنین در این تصویر می‌بینیم که پرچمدار جدید سامسونگ از 4 گیگابایت رم بهره می‌برد. انتظار می‌رفت تا سامسونگ در پرچمداران سال 2018 سری اس خود از 6 گیگابایت رم استفاده نماید. احتمالا همانند سال گذشته گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نیز به جز تفاوت در ابعاد و صفحه نمایش، اختلاف دیگری نخواهند داشت. از همین رو به احتمال زیاد در گلکسی اس 9 نیز شاهد به کارگیری 4 گیگابایت رم خواهیم بود.

البته خبرها هنوز چندان دقیق و کامل نیستند و امکان تغییر در مشخصات پرچمداران جدید سامسونگ وجود دارد. با نزدیک شدن به زمان معرفی این دو گوشی، مشخصات کامل و دقیق‌تری از آنها منتشر خواهد شد. برای پیگیری این خبرها با دیجی‌رو همراه باشید.

تلگرام دیجی رو

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید