گلکسی اس 9 نخستین گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 خواهد بود

گلکسی اس 9 نخستین گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 خواهد بود

ماه گذشته خبری منتشر شد که طبق آن سامسونگ اولین موجودی پردازنده های اسنپدراگون 845 شرکت کوالکام را برای استفاده از آنها در پرچمداران سال 2018 خود یعنی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس خریداری کرده است. امروز گزارشی منتشر شد که در آن عنوان شده گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نخستین گوشی‌های هوشمند جهان با پردازنده اسنپدراگون 845 خواهند بود.

احتمالا همانند سال گذشته، پرچمداران سال 2018 سامسونگ نیز تنها برای عرضه در کشور آمریکا و چین به چیپست اسنپدراگون مجهز خواهند بود و در سایر نقاط جهان از چیپست اگزینوس در این دو گوشی استفاده خواهد شد. سال گذشته گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در دو نسخه با پردازنده‌های اسنپدراگون 835 و اگزینوس 8895 عرضه شدند که نسخه اگزینوسی برای عرضه در کشورهایی به غیر از آمریکا و چین بود.

اسنپدراگون 845

سال گذشته نیز سامسونگ با خرید تمام موجودی چیپست اسنپدراگون 835 در اوایل سال 2017، ال جی را مجبور کرد تا از چیپست سال گذشته کوالکام یعنی اسنپدراگون 821 در اولین پرچمدار خود در سال 2017 یعنی جی 6 استفاده نماید.

حال باید منتظر ماند و دید پرچمداران امسال سامسونگ در چه تاریخی و با چه قیمتی عرضه خواهند شد. از طرفی باید دید در نسخه اینترنشنال گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس از چه چیپست اگزینوسی استفاده می‌شود. برای پیگیری جدیدترین خبرها در رابطه با محصولات جدید سامسونگ با دیجی‌رو همراه باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید