تبلت‌های سری «گلکسی تب اس 3» اوایل سال 2017 عرضه خواهند شد

قیمت و مشخصات گلکسی تب اس 3

پیش از این قرار بود تا در نمایشگاه IFA 2016، سامسونگ خانواده جدید تبلت‌های اندرویدی خود با نام گلکسی تب اس 3 (Galaxy Tab S3) را معرفی نماید، اما در رویداد مذکور هیچ خبری از این محصول نشد. حال به نظر می‌رسد حداقل تا پایان سال جاری میلادی نمی‌توانیم منتظر هیچ تبلتی از سری «تب اس 3» باشیم. زیرا بنا به نوشته سایت SamMobile، کمپانی کره‌ای سامسونگ در نظر دارد تا در سه ماهه اول سال 2017 این سری جدید از تبلت‌های اندرویدی خود را رونمایی و عرضه نماید.

گلکسی تب اس 2به احتمال فراوان در هنگام معرفی گلکسی تب اس 3، شاهد دو مدل مختلف از این تبلت خواهیم بود. یکی از این مدل‌ها تنها از وای فای پشتیبانی کرده (با شماره مدل SM-T820) و مدل دیگر علاوه بر وای فای، امکان استفاده از شبکه‌های LTE را نیز خواهد داشت (با شماره مدل SM-T825). صفحه نمایش هر دو تبلت‌ در اندازه 9.7 اینچ طراحی شده و دقت تصویری آن نیز برابر 2048 در 1536 پیکسل خواهد بود که البته این مطلب هنوز به صورت رسمی تأیید نشده است. تاکنون هیچ جزئیات دیگری راجع به این محصولات منتشر نشده، اما می‌توان تصور کرد که سامسونگ بدنه‌ای فلزی و بسیار نازک را برای آن‌ها تدارک دیده باشد. درست مانند تبلت گلکسی تب اس 2 که سال گذشته میلادی عرضه شده بود.

در انتها لازم است اشاره کنیم از آنجا که تبلت‌های سری گلکسی تب اس 2 به صورت گسترده‌ای در سراسر جهان عرضه شده بودند، انتظار می‌رود که مدل نسل جدید آن نیز عرضه گسترده‌ای را تجربه کند و کاربران بیشتر مناطق دنیا به راحتی قادر به تهیه گلکسی تب اس 3 خواهند بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید