گلکسی ایکس کاور 4 سامسونگ به زودی معرفی خواهد شد

گلکسی ایکس کاور 4 سامسونگ به زودی معرفی خواهد شد

حوالی اردیبهشت ماه 94 بود که سامسونگ سومین مدل گوشی هوشمند گلکسی ایکس کاور (Galaxy Xcover) خود را روانه بازار کرد. سامسونگ بنا به دلایل خاص خودش هر دو سال یک بار گوشی جدیدی از خانواده ایکس کاور را معرفی می‌کند و انتظار می‌رود که امسال هم گوشی قدرتمند و جدیدی با نام گلکسی ایکس کاور 4 (Galaxy Xcover 4) رسماً معرفی شود.

به تازگی تصویری از تاییدیه گواهی وای فای گوشی هوشمندی از سامسونگ از موسسه Wi-Fi Alliance منتشر شده که حدس زده می‌شود متعلق به گلگسی ایکس کاور 4 باشد. در این گواهی شماره مدل گوشی ناشناخته سامسونگ SM-G390F ذکر شده و از آنجاییکه گوشی گلکسی ایکس کاور 3 با شماره مدل SM-G388F شناخته می‌شد، این حدس و گمان به نظر درست می‌آید که گوشی نامبرده همان گلکسی ایکس کاور 4 باشد.

یکی دیگر از اطلاعاتی که در این گواهی منتشر شده نشان می‌دهد که سیستم این گوشی اندروید 7.0 نوقا باشد. احتمال خیلی زیادی وجود دارد که این برند کره جنوبی گوشی جدید ایکس کاور را در نمایشگاه MWC 2017 رونمایی کند، به دلیل این که سامسونگ اعلام کرد از گوشی پرچم‌دار خود یعنی گلکسی اس 8 ( Galaxy S8) در این نمایشگاه پرده‌برداری نخواهد کرد. برای خبرهای بیشتر درباره این گوشی هوشمند و سامسونگ همراه دیجی رو باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید