سامسونگ: گلکسی نوت 8 در آینده عرضه خواهد شد

سامسونگ غیر مستقیم تأیید کرد؛ گلکسی نوت 8 در آینده عرضه خواهد شد

هفته گذشته گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد سامسونگ قصد دارد با ارائه تخفیف بر روی گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 اعتماد مشتریان خود را مجدداً باز یابد. اکنون در ادامه خبر ذکر شده، سامسونگ از یک برنامه ارتقا برای کاربران گلکسی نوت 7 در کره جنوبی خبر داده که اطلاعات خوبی از برنامه‌های آینده این کمپانی در اختیار ما می‌گذارد.

آن دسته از خریداران گلکسی نوت 7 در کره جنوبی که گوشی خود را با گلکسی اس 7 یا گلکسی اس 7 اج تعویض کرده باشند، این فرصت را در اختیار دارند تا سال آینده گوشی خود را به گلکسی اس 8 یا گلکسی نوت 8 ارتقا دهند. با این حال این ارتقا به صورت رایگان انجام نخواهد شد و این دسته از کاربران باید نیمی از ارزش گلکسی اس 7 یا گلکسی اس 7 اج را پرداخت کنند تا از شرایط ارتقا به محصولات سال آینده سامسونگ برخوردار شوند.

یکی از جزییات جالبی که سامسونگ به صورت غیر مستقیم در طول این طرح تأیید کرده وجود مدل گلکسی نوت 8 برای سال آینده است. پس از حوادث پیش آمده برای گلکسی نوت 7 و صدور فراخوان دوم و توقف تولید این محصول، برخی از شایعات بر این باور بودند که این کمپانی کره‌ای قصد دارد برند نوت را به طور کلی متوقف کند اما اکنون به نظر می‌رسد تصمیم این کمپانی چیز دیگری است. نظر شما چیست؟ آیا سامسونگ با عرضه گلکسی نوت 8 میتواند یک بار دیگر اعتماد مشتریان خود را نسبت به برند نوت بازیابی کند؟

4 دیدگاه

  1. من به سامسونگ هنوز هم اعتقاد دارم. کاری که کرد، فراخوان ها و دادن تخفیفات، همه نشانگر ارزش دهی به مشتریست. من که نوت ۵ دارم اگر نوت ۷ ایراد نداشت میخریدم و اگر نوت ۸ هم بیاید میخرم. نمیدانم چرا برای همه گوشیها spen نمیگذارند!
    فقط امیدوارم سامسونگ در ایران هم بقدر امریکا و اروپا بمشتریان ارزش دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید