سامسونگ به‌روزرسانی بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 را به صورت رسمی عرضه کرد

سامسونگ به‌روزرسانی بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 را به صورت رسمی عرضه کرد

پیش از این اخباری منتشر شده بود که نشان میداد سامسونگ قصد دارد در روز 9 ام نوامبر به‌روزرسانی بتای اندروید 7.0 نوقا برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را در کره عرضه کند. با این حال نسخه بتای این سیستم عامل مدتی است که منتشر شده و حتی به لطف آزمایش‌های انجام شده عملکرد آن را بر روی گلکسی اس 7 اج مشاهده کرده‌ایم.

امروز، سامسونگ از طریق اپلیکیشن برنامه بتا گلکسی آپدیت اندروید نوقا را رسمی کرد و اعلام کرد کشورهایی نظیر آمریکا، انگلیس و چین می‌توانند مزه شیرین نوقا را بچشند. البته در انگلستان بتا تنها بر روی دیوایس های آنلاک فعال می‌شود.

نیازی به توضیح نیست که این نسخه نهایی نیست بنابراین ممکن است باگ‌ها و نقایصی در آن مشاهده شود، اما این نسخه جدید از تجربه کاربری سامسونگ، ویژگی‌های زیادی از گلکسی نوت 7 نظیر صفخه نمایش همواره روشن را به گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج می‌آورد، بنابراین بدون شک ارزش امتحان کردن را دارد.

در این رابطه، در روزهای گذشته خبری مبنی بر آمار استفاده از اندروید نوقا منتشر شد که طبق آن این نسخه از سیستم عامل اندروید تنها بر روی 0.3 درصد از دیوایس های اندرویدی نصب شده است. بنابراین عرضه این نسخه بر روی دیوایس های مهمی نظیر گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج در نهایت منجر به بهبود این آمار و همه گیرتر شدن نسخه جدید سیستم عامل اندروید می‌شود.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید