گلکسی نوت بعدی احتمالاً با صفحه معمولی عرضه خواهد شد

گلکسی نوت 7 خمیده

اگرچه هنوز خبری موثقی از پرچم‌دار بعدی سامسونگ وجود ندارد، اما برخی خبرها و شایعات، از ویژگی‌های پرچم‌دار آینده سامسونگ به بیرون درز کرده است. شایعات، گلکسی نوت 7 را اسم بعدی پرچم‌دار سامسونگ به جای Galaxy Note 6 نوید می‌دهند. همچنین سامسونگ قصد دارد این فبلت را در ماه جولای (اواسط تیر) به تولید انبوه برساند. این در حالی است که شایعه‌ی قدیمی‌تر دیگری از استفاده سامسونگ از صفحات نمایش خمیده خبر می‌دهد. اما شایعه‌ای که تازگی به بیرون درز کرده خبر از صفحات نمایش بدون منحنی برای Galaxy Note 7 می‌دهد.

با توجه به این خبر، به نظر می‌رسد سامسونگ با عرضه این پرچم‌دار در دو مدل خمیده و غیر خمیده، می‌خواهد حق انتخاب بیشتری را به مشتریان واگذار کند. تقریباً شبیه رویه‌ای که امسال در مورد Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge پیش گرفتند. اما این مدل جدید همان مدل خمیده که با شماره مدل SM-N935G بود نیست. بلکه با شماره مدل جدید SM-N930F در سایت  سامسونگ قرار گرفته است.

همان طور که گفته شد تنها خبر رسمی از سامسونگ تنها همین شماره مدل می‌باشد و هیچ‌گونه اطلاعات دیگری از جزئیات این پرچم دار منتشرنشده است.

البته خبر مدل غیر خمیده پرچم‌دار جدید، تا قبل از انتشار خبرهای رسمی سامسونگ، تنها در حد یک شایعه خواهد ماند. شرکت سامسونگ قرار است سری جدید Galaxy Note خود را در دومین روز از ماه آگوست (12 مرداد)، طبق اسکرین شاتی که از یک دعوت‌نامه‌ی به بیرون درز کرده، معرفی کند. گرچه خمیده بودن و یا نبودن سری جدید هنوز در هاله‌ای از ابهامات است، اما به نظر می‌رسد، سامسونگ قرار است با عرضه دو مدل صفحه‌نمایش خمیده و غیر خمیده برای سری جدید Note اتحاد بیشتری را در خط تولید خود برقرار کند و مشتریان را از سردرگمی برهاند.

شیائومی Mi Max 2GB