سامسونگ به زودی اندروید نوقا را برای گلکسی نوت 5 و تب اس 2 عرضه میکند

سامسونگ و شروع کار بر روی اندروید نوقا برای نت 5 و گلکسی تب اس 2

به گفته ی Sammobile، وبلاگ تکنولوژی سامسونگ محور این کمپانی کار بر روی توسعه ی اندورید 7 یا همان نوقا را برای دیوایس های نوت 5 و گلکسی تب اس 2 آغاز کرده است. همانطور که می دانید سامسونگ در ارائه ی به روزرسانی های نرم افزاری سابقه ی خوبی ندارد و به همین دلیل بسیاری از طرفداران خودش را در طول زمان دلسرد می کند و این روند تا به امروز ادامه داشته است.

البته باید به این نکته اشاره کرد که چند وقتی می شود که این کمپانی به دلایل مختلفی مانند ناکامی در تولید و عرضه ی نت 7 برای پرچمدارانش از جمله اس 7 و اس 7 اج آپدیت هایی ارائه کرده است ولی این اتفاق تنها برای پرچمدران رخ داده و مدل های میان رده و پایین رده همچنان از آپدیت های جزئی و یا قدیمی برخوردار هستند.

سامسونگ به تازگی نسخه ی بتای اندروید 7 را برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج منتشر کرده و این می تواند اتفاقی خوب برای برنامه ی ارائه ی آپدیت ها از سوی سامسونگ تلقی شود و جالب است که بدانید صداهایی نیز از برخی منابع دال بر فعالیت های این شرکت در خصوص ارائه ی اندروی نوقا برای مدل های اس 6 و اس 6 اج به گوش می رسد.

به همین دلیل سامسونگ با توجه به وضعیت موجود تصمیم گرفته تا برای پرچمداران قدیمی تر مانند نوت 5 و گلکسی تب اس 2 آپدیت اندروید نوقا را ارائه دهد.

خوب است که بدانید سامسونگ در حال کار بر روی این آپدیت ها می باشد و بعد از گذشت 3 ماه می توان انتظار انتشار نسخه ی نهایی را داشت. اطلاعات غیر رسمی نشان می دهد که مدل های اس 7 و اس 7 اج تا انتهای سال میلادی جاری در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

تجزیه و تحلیل هایی که بر روی نسخه ی بتای اندروید 7 توسعه یافته توسط سامسونگ صورت گرفته نشان دهنده ی رابط کاربری جدیدی است که این کمپانی برای تولید آن در حال تلاش است. انتظار می رود رابط کاربری جدید سبک تر و سریع تر باشد.

متاسفانه به احتمال زیاد این رابط کاربری جدید تنها به خانواده ی گلکسی اس 7 برسد.

نظر شما در این باره چیست؟

1 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید